„Nová aktualizace Four Lords přináší do Seven Knights Idle Adventure novou silnou čtveřici hrdinů“

Nová aktualizace hry Seven Knights Idle Adventure přináší hráčům možnost získat kompletní sadu "Čtyři Páni" a vstoupit do zápasu jako Guan Yu, Zhao Yun a Da Qiao. V této aktualizaci se...
"Nová aktualizace Four Lords přináší do Seven Knights Idle Adventure novou silnou čtveřici hrdinů"

Nová aktualizace hry Seven Knights Idle Adventure přináší hráčům možnost získat kompletní sadu „Čtyři Páni“ a vstoupit do zápasu jako Guan Yu, Zhao Yun a Da Qiao. V této aktualizaci se také můžete těšit na Halu slávy, kde můžete ukázat své dovednosti a vyhrát sezónu jako nejlepší hráč.

V rámci této nejnovější aktualizace Seven Knights Idle Adventure můžete očekávat například bojovníka Zhao Yuna, který patří mezi hrdiny s blízkým bojem. Jeho kritické zásahy dokážou znepřátelit i ty nejsilnější nepřátele. Na druhou stranu, Guan Yu je hrdina s obranným typem, který také posílí váš tým pomocí své pasivní schopnosti, která vám poskytne imunitu proti omráčení a odhodlání. Navíc vás dokáže udržet naživu díky svému jednorázovému kouzlu nesmrtelnosti, když padnete.

Nakonec Da Qiao může zvýšit svoji šanci na kritický zásah jako hrdina s dálkovým útokem a debuffem, který významně sníží obranu vašich nepřátel.

FAQ:

1. Jaké novinky přináší aktualizace hry Seven Knights Idle Adventure?

– Aktualizace přináší nové hrdiny – Guan Yua, Zhao Yuna a Da Qiao, a také možnost vstoupit do Haly slávy a soutěžit o místo nejlepšího hráče sezóny.

2. Je Zhao Yun silným bojovníkem?

– Ano, Zhao Yun patří mezi hrdiny s blízkým bojem a jeho kritické zásahy dokážou znepřátelit i ty nejsilnější nepřátele.

3. Jaké výhody má Guan Yu?

– Guan Yu je hrdina s obranným typem, který váš tým posílí pomocí své pasivní schopnosti, která vám poskytne imunitu proti omráčení a odhodlání. Navíc vás udrží naživu díky svému jednorázovému kouzlu nesmrtelnosti, když padnete.

4. Jak zvýší Da Qiao svou šanci na kritický zásah?

– Da Qiao je hrdina s dálkovým útokem a dokáže zvýšit svoji šanci na kritický zásah a také snížit obranu nepřátel pomocí debuffu.

5. Můžu si tyto nové hrdiny vyzkoušet ve hře?

– Ano, v rámci aktualizace můžete hrát za Guan Yua, Zhao Yuna a Da Qiao a využít jejich dovednosti ve hře Seven Knights Idle Adventure.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/seven-knights-idle-adventure/four-lords/