Nová aktualizace Snowbreak: Containment Zone představuje otevřený svět a novou postavu

Seasun Games oznamuje nový update pro svou anime mobilní RPG hru Snowbreak: Containment Zone. Připravovaná aktualizace s názvem Fogbound Dream přinese několik dočasných událostí, včetně prvního open-world herního prostoru a také...
Nová aktualizace Snowbreak: Containment Zone představuje otevřený svět a novou postavu

Seasun Games oznamuje nový update pro svou anime mobilní RPG hru Snowbreak: Containment Zone. Připravovaná aktualizace s názvem Fogbound Dream přinese několik dočasných událostí, včetně prvního open-world herního prostoru a také novou postavu s pěti hvězdami. Tato zpráva je oznámena současně s zařazením titulu na Tokyo Game Show 2023, kde budou představeny spousta nových informací.

Fogbound Dream je jedenáctou kapitolou ve Snowbreak: Containment Zone. Naruse Haru a několik dalších agentů bylo vysláno na tajnou misi do Pátého Výzkumného Inštitutu. Věci se poněkud zkomplikují, když Haru sleduje fantoma svého otce, který pomalu odhaluje skrytou historii a tajemství…

FAQ:

1. Kdy bude aktualizace Fogbound Dream dostupná?

Aktualizace Fogbound Dream bude dostupná v nejbližší době. Přesný datum vydání bude oznámeno v brzké době.

2. Jaké novinky můžeme očekávat v rámci otevřeného herního prostoru?

Otevřený herní prostor představuje novou dimenzi Snowbreak: Containment Zone, kde hráči budou moci prozkoumávat rozsáhlý a živý svět, plný tajemství a událostí. Zde si budou moci vytvářet vlastní příběhy a zažívat epická dobrodružství.

3. Jak získat novou postavu s pěti hvězdami?

Nová postava s pěti hvězdami bude dostupná v rámci limitovaného časového eventu v rámci aktualizace Fogbound Dream. Hráči budou mít možnost ji získat pomocí speciálního gacha systému, nebo prostřednictvím speciálních úkolů a událostí.

Článek:

Seasun Games nedávno oznámil novou aktualizaci pro svou anime mobilní RPG hru Snowbreak: Containment Zone. Tato aktualizace s názvem Fogbound Dream přinese hráčům několik nových a dočasných událostí, které přidají nový rozměr do hry. Jednou z největších novinek je první open-world herní prostor, který hráčům umožní prozkoumávat rozsáhlý a živý svět Snowbreak: Containment Zone.

Ale Fogbound Dream nenabídne jen nové herní prostory, ale také přinese novou postavu s pěti hvězdami. Tato nová postava bude k dispozici v rámci limitovaného časového eventu, ve kterém hráči budou mít možnost ji získat pomocí speciálního gacha systému nebo prostřednictvím splnění speciálních úkolů a událostí.

Seasun Games také oznámil zařazení hry Snowbreak: Containment Zone na Tokyo Game Show 2023, kde budou představeny další novinky a tajemství spojená s Fogbound Dream. Fanoušci se tak mohou těšit na spoustu nových informací a ukázek z této rozšířené kapitoly příběhu.

Snowbreak: Containment Zone je oblíbeným RPG titulem s anime tématikou a Fogbound Dream přinese do hry další vzrušení a dobrodružství

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/snowbreak/fogbound-dream-update/