Nová aktualizace Snowbreak: Containment Zone s názvem Perilous Snowpath přidává novou postavu a akční události

Perilous Snowpath – Nová aktualizace pro hru Snowbreak: Containment Zone

Hra Snowbreak: Containment Zone, 3D sci-fi anime RPG shooter, brzy dostane novou aktualizaci s názvem Perilous Snowpath. Tým Snowbreak právě vydal trailer…

Nová aktualizace Snowbreak: Containment Zone s názvem Perilous Snowpath přidává novou postavu a akční události

Perilous Snowpath – Nová aktualizace pro hru Snowbreak: Containment Zone

Hra Snowbreak: Containment Zone, 3D sci-fi anime RPG shooter, brzy dostane novou aktualizaci s názvem Perilous Snowpath. Tým Snowbreak právě vydal trailer k této aktualizaci. Věrní své tradici přidá tato nová aktualizace do hry novou postavu a akční události.

Perilous Snowpath

Zní to už nebezpečně. Perilous Snowpath bude mít klasické sněhem pokryté bojiště a střeleckou akci ve stylu Snowbreak. Od 14. prosince si budete moci na omezenou dobu získat postavu Tess Kotkin s hodností SSR. Tess je středoškolská studentka, která se připojila k jednotce Heimdall, aby se setkala s Adjutantem. Představení Tess si můžete prohlédnout v traileru k Perilous Snowpath zde.

V této aktualizaci bude k dispozici několik gacha bannerů. Zaměřte se na Operative Banners Magical Golden Apple a Moonlit River, stejně jako na Weapon Banners Sweet Fairy Tale a Cinnabar Justice. Kromě toho získáte také několik nových outfitů! Merry-in-Exile pro Tess, Ice Dancer pro Lyfe, Slopestyle Diva pro Fenny a Snowridge Sledding pro Yao.

Nechte si také ujít novou zbraň SSR Eccentric Joker a návrat Josepha jako bosse kapitoly 12. I když aktualizace ještě nedorazila, nemusíte se nudit. Podívejte se na hru na Play Store.

Way Too Many Icy Events

Snowbreak: Containment Zone často pořádá různé události. V nové aktualizaci hry Snowbreak se můžete zapojit do událostí jako Song of Ice and Iron, sólové nebo kooperativní boje s bossem, nebo Endless Battle, týmový boj proti hordě nepřátel.

Dále se můžete přihlásit po dobu sedmi dnů a získat deset omezených operativních bannerových lístků v rámci přihlášení k události Northern Border Tour. A to není vše! Můžete si také vybrat z mnoha předmětů v obchodě, jako je příloha SSR zbraně Wonderland Pass, SR odstřelovací pušky, Quantum Cells a Opal Vouchers.

Chcete si vyzkoušet lásku ve virtuálním světě? Pak se podívejte na naše nejnovější zprávy o Love and Deepspace!

Článek byl převzat z: „It’s Dangerously Cold In The New Snowbreak Update! Trailer Is Out“ na stránkách Droid Gamers.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/snowbreak/