Nová funkce Google Pixel 8 postupně dostupná i pro starší modely Pixel.

Odhalení nového Google Magic Editoru s řadou Pixel 8 v říjnu 2023

V říjnu 2023 Google představil nový nástroj pro úpravu fotografií nazvaný Magic Editor, který debutoval společně s **řadou Pixel 8**….

Nová funkce Google Pixel 8 postupně dostupná i pro starší modely Pixel.

Odhalení nového Google Magic Editoru s řadou Pixel 8 v říjnu 2023

V říjnu 2023 Google představil nový nástroj pro úpravu fotografií nazvaný Magic Editor, který debutoval společně s **řadou Pixel 8**. Tento nástroj poháněný umělou inteligencí umožňuje uživatelům vymazat nechtěné objekty, změnit barvu nebe, změnit velikost subjektů nebo je přemisťovat a mnoho dalšího. Navzdory tomu, že je Magic Editor poháněn **cloudem**, byl od svého uvedení exkluzivně dostupný pouze na Pixelu 8.

Situace se však změnila v dubnu tohoto roku, kdy Google oznámil **velkou expanzi Magic Editoru**, který je nyní dostupný zdarma pro iPhony a kompatibilní zařízení s Androidem. Téměř po 1,5 měsíci je tento nástroj poháněný umělou inteligencí dostupný i na starších telefonech Pixel.

FAQ:

1. Jaká zařízení jsou kompatibilní s Magic Editorem?
Magic Editor je nyní dostupný zdarma pro **iPhony a kompatibilní zařízení s Androidem**, stejně jako na starších telefonech Pixel.

2. Jaké funkce nabízí Magic Editor?
Magic Editor umožňuje uživatelům vymazat nechtěné objekty, změnit barvu nebe, změnit velikost subjektů nebo je přemisťovat a mnoho dalšího.

3. Jak dlouho trvalo, než byl Magic Editor dostupný i pro starší telefony Pixel?
Po téměř 1,5 měsících od expanze Magic Editoru na iPhony a kompatibilní zařízení s Androidem byl tento nástroj poháněný umělou inteligencí dostupný i na starších telefonech Pixel.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-pixel-8-best-feature-rolling-out-older-pixels/