Nová funkce pixelového tabletu umožňuje přenos médií. Skvělá věc, ale já ji nikdy nepoužiji.

Na letošním CESu Google představil novinku, kterou jsme očekávali již od loňského léta. Pixel rodina letos získá funkci, která umožní odesílat hudbu ze Spotify nebo YouTube Music z určitých Pixel telefonů…

Nová funkce pixelového tabletu umožňuje přenos médií. Skvělá věc, ale já ji nikdy nepoužiji.

Na letošním CESu Google představil novinku, kterou jsme očekávali již od loňského léta. Pixel rodina letos získá funkci, která umožní odesílat hudbu ze Spotify nebo YouTube Music z určitých Pixel telefonů na Pixel Tablet jednoduše pomocí přiblížení telefonu k připojenému tabletu. Měl jsem možnost to vyzkoušet osobně a upřímně řečeno, funguje to lépe, než jsem očekával – i když Pixel Tablet je poměrně nízko na mé seznamu zařízení, na kterých bych chtěl tuto funkčnost mít.

Tato nová funkce umožňuje uživatelům pohodlně streamovat svou oblíbenou hudbu ze Spotify a YouTube Music na svém Pixel Tabletu jen prostým přiblížením telefonu. Stačí držet telefon poblíž připojeného tabletu a hudba se automaticky přehraje. To ještě nejdůležitější, že tato funkce skvěle funguje.

Pixel Tablet sice není na špičce mých preferencí, ale musím uznat, že tato funkce je opravdu účinná. Není to však jediné zařízení, na kterém bych tuto funkcionalitu ocenil.

FAQ:
1. Pro jaké telefony je tato funkce dostupná?
Tato funkce je momentálně dostupná pouze pro určité modely Pixel telefonů. U ostatních zařízení není zatím tato možnost podporována.

2. Je potřeba nějaká speciální aplikace nebo příslušenství?
Ne, tato funkce je integrována přímo do operačního systému Pixel telefonů a Pixel Tabletů. Není třeba stahovat žádné další aplikace ani kupovat přídavná zařízení.

3. Jaké další funkce nabízí Pixel Tablet?
Pixel Tablet se pyšní špičkovým displejem, výkonným hardwarem a dobrou výdrží baterie. Nabízí také podporu stylusu a je ideálním zařízením pro práci i zábavu.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-pixel-tablet-casting-ambivalence/