Vypnout reklamy

Nová generace Sony telefonu bude mít jiný design

Sony nabízí většinou stejný design pro všechny telefony. Je to opravdu zajímavé a to i v případě, jestli jste fanoušek společnosti nebo ne. V tomto odvětví, kde spousta jiných firem neustále mění svůj vzhled telefonu, tak Sony zůstávala roky konstantní. Konec designové řady OmniBalance Sony už dávno představilo design svých telefonu, který se nazývá OmniBalance. Avšak […]

Sony Xperia OmniaDesign

Sony nabízí většinou stejný design pro všechny telefony. Je to opravdu zajímavé a to i v případě, jestli jste fanoušek společnosti nebo ne. V tomto odvětví, kde spousta jiných firem neustále mění svůj vzhled telefonu, tak Sony zůstávala roky konstantní.

Konec designové řady OmniBalance

Sony už dávno představilo design svých telefonu, který se nazývá OmniBalance. Avšak Sony se rozhodlo, že design pod hlavičkou OmniBalance ukončuje a podle všeho nastupuje nový vzhled „Mirai“. Vše vypadalo skvěle, ale na fórech psali jednotliví uživatelé o tom, že to pravda nebude. Nicméně sám šéf společnosti Sony potvrdil, že bude k vidění nový design telefonu.

Sony totiž chystá novou generací svých produktů a s tím můžeme očekávat úplně nový vzhled.

Nicméně odmítl být specifický, takže kdo ví, jestli míří také k bez rámečkovým talefónům, vysokým displejem a poměrem stran. Sony většinou zveřejňuje nové hlavní telefony dvakrát do roka. A to na MWC na konci února a také na IFA ke konci léta (začátek září). Takže nová generace bude pravděpodobně představena v únoru.