Nová hra Miniatures: Nostalgický zážitek z dětství na mobilu a PC!

Other Tales Interactive oznámil, že Miniatures, nadcházející hra studia, která slibuje návrat do minulosti z pohledu dítěte, se dostane na mobilní zařízení a PC příští rok. Hra nabízí umělecký pohled na...
Nová hra Miniatures: Nostalgický zážitek z dětství na mobilu a PC!

Other Tales Interactive oznámil, že Miniatures, nadcházející hra studia, která slibuje návrat do minulosti z pohledu dítěte, se dostane na mobilní zařízení a PC příští rok. Hra nabízí umělecký pohled na soubor příběhů s ohniskem na starou dřevěnou krabici, s kvalitou, kterou můžete očekávat od tvůrců oceněného kooperativního puzzleru Tick Tock: A Tale for Two.

V Miniatures se můžete těšit na atmosférické vibreace, když prozkoumáte 4 příběhy vyprávěné z pohledu dítěte. V podstatě projdete obsah staré dřevěné krabice se 4 předměty, a to hračkovým ještěrem, rámovaným motýlem, šroubovákem a mušlí. Tyto zdánlivě náhodné předměty budou mít jedinečný příběh a budete se muset ponořit do své vlastní představivosti, abyste se znovu spojili se svým vnitřním dítětem a viděli věci s pocitem dětského údivu. … [VÍCE]

FAQ:

1. Kdy bude hra Miniatures dostupná?

– Hra Miniatures bude dostupná na mobilních zařízeních a PC příští rok. Přesný datum vydání zatím není znám.

2. Kdo je tvůrcem hry Miniatures?

– Hru Miniatures vyvíjí studio Other Tales Interactive, známé svou oceněnou hrou Tick Tock: A Tale for Two.

3. Jaké předměty budou ve hře Miniatures obsaženy?

– Ve hře Miniatures budou obsaženy předměty jako hračkový ještěr, rámovaný motýl, šroubovák a mušle. Každý z těchto předmětů bude mít svůj jedinečný příběh.

4. Je hra Miniatures určena pouze pro děti?

– I když je hra Miniatures zasazena do dětské perspektivy, je vhodná pro veškeré věkové skupiny, které mají rády atmosférické adventury s kreativním přístupem k příběhu.

5. Jaká je hlavní myšlenka hry Miniatures?

– Hra Miniatures se zaměřuje na obnovení spojení s vnitřním dítětem a pohled na svět s pocitem údivu. Hráči jsou povzbuzováni k používání své představivosti a k prozkoumávání předmětů s odlišnými příběhy.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/miniatures/upcoming/