Nová hra na mobil Watcher of Realms

Vtrhněte do světa Tya a zahrajte si v roli velitele Aurion. Svět je zcela zkorumpován a hráč musí mít velmi silný tým pro překonání několika nepřátel.

Společnost Moonton právě otevřela předběžné registrace do své připravované hry Watcher of Realms pro Android, iOS a PC. Vývojáři jsou známí především díky velmi populární hře Mobile Legends: Bang Bang. Nyní jsou zpět s dalším napínavým RPG dobrodružstvím, které se odehrává ve fantasy světě.

Hra Watcher of Realms se odehrává v Tyi, kde se hráči ujmou role velitele Auriona. Obyvatelé Tya jsou ve vážném nebezpečí a samotný svět se kvůli Přílivu temnoty začíná kazit. Hráči musí vytvořit družinu mocných hrdinů, která se dokáže postavit těmto nepřátelům a nakonec porazit Prastarého boha.

Tato parta hrdinů bude vytvořena z různých frakcí, přičemž hráči se budou moci seznámit se všemi z nich. To hodně přispěje k lore, protože každý hrdina má jedinečnou historii. Jejich schopnosti je navzájem odlišují a při použití postav ze stejné frakce se mohou aktivovat speciální schopnosti.

Samotná Tya je rozlehlý svět s charakteristickými oblastmi, jako jsou vyprahlé pouště, mrazivé kobky, roztavené sopečné jeskyně a gigantické hory. Každé prostředí nabídne jinou výzvu. Hráči budou muset vybavit specifické týmy pro boj s různými geografickými obtížemi, na které na své cestě narazí.

Co se týče hratelnosti, hra Watcher of Realms bude obsahovat akci typu tower defense, kdy hráči strategicky plánují své tahy, aby zabránili nepřátelským silám v prolomení jejich pevnosti. Každá etapa bude mít vlastní sadu problémů, které je třeba řešit, a jedinou cestou k úspěchu je výběr správného týmu. Pokud budou jeho členové fungovat synergicky, vítězství bude vždy na dohled.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Vtrhněte do světa Tya a zahrajte si v roli velitele Aurion. Svět je zcela zkorumpován a hráč musí mít velmi silný tým pro překonání několika nepřátel.