Nová hra Once Human dorazí v beta testu

Připravovaný titul Once Human od NetEase nabízí sandbox přežití s mimozemskými bytostmi. Betatest v zimě 2023.

Když se řekne sandboxová hra o přežití s otevřeným světem, myslí si mnozí na klasické postapokalyptické scénáře. Ale co když hlavními antagonisty nejsou zombie či jiné mutované bytosti, ale mimozemské entity? Připravovaný titul Once Human od společnosti NetEase nabízí právě toto.

Představte si postapokalyptický svět, kde hlavní nebezpečí nepředstavují radioaktivní zóny ani divoká zvířata, ale mimozemské bytosti zvané Stardust. Tyto entity ovládají planetu a hráči, jako poslední přeživší, s nimi musí svádět tvrdý boj o navrácení ztracené země.

Tato hra nebyla vždy ve veřejném vědomí. Once Human byla poprvé oznámena během každoroční akce NetEase Connects 2022. Po oznámení následovalo několik uzavřených beta testů a poté dlouhá doba rádiového ticha. Avšak naděje pro hráče ještě nevyprchala, protože v zimě roku 2023 se uskuteční další betatest.

K oznámení tohoto betatestu byl vydán i nový herní trailer. Přináší nám záběry vzrušujících bitev, podivných míst jako je ruka příšery visící z nebe či tajemné opravující se ruiny. Kromě bitev a průzkumu nás čekají i klidnější chvíle jako rybaření nebo projíždění krajinou v obytném voze.

Pokud máte zájem tuto hru vyzkoušet ještě před oficiálním vydáním, můžete se zaregistrovat na oficiálních stránkách pro betatest. Vývojáři plánují vydání hry na PC přes službu Steam ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023. Informace o mobilní verzi zatím nebyly poskytnuty.