Nová hra One Piece přichází na Android! Připravte se na dobrodružství s Monkey D. Luffym ve hře One Piece: Dream Pointer!

Návrat týmu Slaměného klobouku v One Piece: Dream PointerDalší hra z One Piece vstupuje na Andriod! Doufejme, že brzy vyjde pro celosvětové vydání, s předpoklady na polovinu roku 2024. Vytvořena společností...
Nová hra One Piece přichází na Android! Připravte se na dobrodružství s Monkey D. Luffym ve hře One Piece: Dream Pointer!

Návrat týmu Slaměného klobouku v One Piece: Dream Pointer

Další hra z One Piece vstupuje na Andriod! Doufejme, že brzy vyjde pro celosvětové vydání, s předpoklady na polovinu roku 2024. Vytvořena společností NVS Games, připravte se na Monkey D. Luffyho ve 3D dobrodružství, mobilní hru One Piece: Dream Pointer!

Máme tu skvělé video, které trvá 17 minut na stránce R/gachagaming Reddit, kde tato novinka vznikla. Takže si vezměte svůj ďábelský ovocný nářadí a pohodlně se usaďte k videu a podívejte se, co tato brilantní hra nabízí.

Co zatím víme

Plné lore a plné ohromujících vizuálů a animací, tato gacha slibuje, že udělá maximum a pluje dále než jakákoli předchozí hra z One Piece. Vezmete si roli oblíbeného protagonisty Monkey D. Luffyho. Střetnete se s bláznivými postavami ze série a najmete si svůj vlastní tým Straw Hat.

Tato hra si klade za cíl vzít vás na cestu po boku Luffyho a jeho týmu Straw Hat, který můžete najít na svaté zemi Marie Geoise. Po setkání se vydáte na moře a do země plnit úkoly, porazit rivaly piráty a otestovat své dovednosti s kartami strategie, které rozhodují o výsledku střetnutí. Tato nekonečná hra vám umožní prozkoumat bez omezení mapy, což hráče vede k opravdovému ponoření se do této rozsáhlé gacha.

Kde se tato poklad ukrývá

One Piece: Dream Pointer přijde na Andriod v režimu na výšku s chytlavým stylem, který dokonale ukazuje jedinečnost One Piece a jeho postav. S barevnými 3D modely se žádná postava necítí jako vyfotografovaná a vyplácená, s tolika různorodými velikostmi a tvary, které opravdu posouvají meze moderních stylů gacha. Jak již bylo zmíněno, tato hra zatím není globálně dostupná, ale jsou plány na blízkou budoucnost! V mezičase je možné předregistrovat se v Číně, což můžete zkontrolovat zde, pokud jste zvědaví. Každý, kdo se předregistruje, obdrží jako odměnu 100 diamantů a 1 vstupenku na nábor při spuštění hry!

Anime hry všude kolem nás! Také jsme pokryli některé zprávy o hře Jujutsu Kaisen Phantom Parade!

Poznámka pro mého nejlepšího přítele Dré, který miluje OP.

Článek: Návrat týmu Slaměného klobouku v One Piece: Dream Pointer

FAQ:

1. Kdy bude hra One Piece: Dream Pointer dostupná globálně?

– Předpokládá se, že hra bude dostupná globálně v polovině roku 2024.

2. Kde se dá hra One Piece: Dream Pointer předregistrovat?

– Momentálně je možné se předregistrovat v Číně na stránce https://www.t

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/one-piece-dream-pointer/