Nová hra WalkScape spojuje RuneScape s chůzí a RPG

Minulý týden jsem vyrazil do Finska na akci Pocket Gamer Connects Helsinki. Přestože je to především podnikatelská událost, talentovaní vývojáři se účastní z různých důvodů, včetně účasti na soutěži Big Indie…

Nová hra WalkScape spojuje RuneScape s chůzí a RPG

Minulý týden jsem vyrazil do Finska na akci Pocket Gamer Connects Helsinki. Přestože je to především podnikatelská událost, talentovaní vývojáři se účastní z různých důvodů, včetně účasti na soutěži Big Indie Pitch. To znamená, že jsem viděl několik zajímavých her, na které se těším, že je s vámi budu sdílet v průběhu příštích týdnů.

Dnes začneme s hrou WalkScape, která, jak už můžete uhodnout z názvu, čerpá svou inspiraci z trvale populárního MMORPG RuneScape od společnosti Jagex. A druhá polovina je také samozřejmá – chůze je velkou součástí hry. Jednoduše řečeno, můžete si to představit jako setkání RuneScape s idle RPG a pedometrem. … [VÍCE]

FAQ:

1. Co je Pocket Gamer Connects Helsinki?

Pocket Gamer Connects Helsinki je podnikatelská událost zaměřená na mobilní hry, která se koná v Helsinkách ve Finsku. Na této akci se setkávají vývojáři, vydavatelé a další profesionálové ze světa mobilního herního průmyslu.

2. Co je Big Indie Pitch?

Big Indie Pitch je soutěž, která se koná během akcí Pocket Gamer Connects. Tato soutěž dává nezávislým vývojářům příležitost představit své hry před odbornou porotou složenou z profesionálů herního průmyslu.

Článek byl napsán na základě zdroje: [VÍCE]

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/walkscape/rpg-inspired-by-runescape-gamify-walking/