Nová legední hrdinka Vanessa a Giparang přidána do Seven Knights Idle Adventure!

Hra Seven Knights Idle Adventure se chystá přidat dva nové legendární hrdiny, novou limitovanou minihru, další stage a nový systém vybavení hrdinů. Aktualizace má být vydána právě dnes. Podívejme se tedy…

Nová legední hrdinka Vanessa a Giparang přidána do Seven Knights Idle Adventure!

Hra Seven Knights Idle Adventure se chystá přidat dva nové legendární hrdiny, novou limitovanou minihru, další stage a nový systém vybavení hrdinů. Aktualizace má být vydána právě dnes. Podívejme se tedy na to, co přináší nejnovější aktualizace pro Seven Knights Idle Adventure!

Velkou novinkou této aktualizace jsou samozřejmě dva noví hrdinové, Vanessa a Giparang. Vanessa je hrdinka na dálku zaměřená na útoky s oblastním poškozením, které zpomalují a oslabují vašeho nepřítele, zatímco Giparang je tradičnější hrdina zaměřený na útoky zblízka a má navíc schopnost být vzkříšen jednou po porážce.

V rámci aktualizace se také objeví nová limitovaná minihra, doplňkové stage a nový systém vybavení hrdinů. Tyto nové prvky přinesou hráčům ještě více možností a strategií při budování svého týmu a boji proti nepřátelům.

Pokud jste fanoušky Seven Knights Idle Adventure, rozhodně neváhejte stáhnout tuto nejnovější aktualizaci a vyzkoušet si nové hrdiny, minihru a další novinky. Doufejme, že vám tyto nové prvky přinesou ještě větší zábavu a napětí při hraní této populární mobilní hry.

FAQ:
– Kteří jsou noví hrdinové přidáni v této aktualizaci?
– Jaké nové prvky přináší tato aktualizace?
– Kdy můžeme očekávat další aktualizace hry Seven Knights Idle Adventure?

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/seven-knights-idle-adventure/adds-new-heroes-vanessa-and-giparang/