Nová mobilní hra: Harry Potter: Kouzla se probouzejí

Zjistěte více o nové mobilní hře Harry Potter: Kouzla se probouzejí, masivně multiplayerové karetní hře z kouzelnického světa. Přečtěte si článek a zjistěte, kde si hru můžete stáhnout a jak se předběžně zaregistrovat pro exkluzivní odměny.

Jedna z největších sérií na světě, Harry Potter, se letos dočkala své druhé hry. Po úspěchu hry Hogwarts Legacy je nyní pro potterovce k dispozici další hra z kouzelnického světa, Harry Potter: Kouzla se probouzejí.

Uznáváme, že hra je dostupná pouze v několika zemích a ne zcela v plné verzi, přesto stojí za vyzkoušení, zejména pokud jste fanoušky tohoto univerza. Harry Potter: Na hře Magic Awakened se pracuje již několik let a stojí za ní několik studií, včetně Portkey Games, Netease, Warner Bros. Games a EnvoyGames.

Na rozdíl od hry Hogwarts Legacy je Harry Potter: Magic Awakened hra CCG (sběratelská karetní hra) a masivně multiplayerová (MMO) kouzelnická soubojová hra s prvky strategické RPG (role-playing game). Může to znít honosně, ale ve skutečnosti tomu tak není.

Vývojáři dnes oznámili, že hra přechází do „soft launch„, což znamená, že bude vydána na omezeném počtu území, aby se otestovala hratelnost a další technické specifikace před celosvětovým uvedením na trh.

Jelikož se jedná o MMO, je důležité dodat, že všechny stávající servery zůstanou otevřené a nové země budou časem přidávány. Prozatím bude hra dostupná v následujících zemích: Dánsko, Finsko, Izrael, Lucembursko, Norsko, Polsko, Rakousko, Švédsko, Švýcarsko a Jihoafrická republika (bohužel, v CZ zatím dostupná není, ale brzy bude).

Ti, kteří plánují nainstalovat a hrát tuto verzi hry, by se měli ujistit, že je aktualizována na nejnovější verzi. Vývojáři navíc všem hráčům doporučují, aby si svůj postup ve hře chránili propojením účtu s účtem Warner Bros. Games. Ti, kteří tak učiní, získají také speciální jednorázovou odměnu.

Pokud nežijete v některé ze zemí, kde byla hra právě soft-launchována, můžete se stále předběžně zaregistrovat na oficiálních stránkách hry a získat exkluzivní balíček karet a mnoho dalších odměn. Harry Potter: Kouzla se probouzejí je nyní k dispozici zdarma v obchodě Google Play a brzy se objeví i v App Store.

Co je Harry Potter: Kouzla se probouzejí?

Je to nová CCG (sběratelská karetní hra) a masivně multiplayerová (MMO) kouzelnická soubojová hra s prvky strategické RPG (role-playing game).

Které společnosti se podílely na vývoji hry?

Hru vyvinuly studia Portkey Games, Netease, Warner Bros. Games a EnvoyGames.

Kde si mohu stáhnout hru?

Hra je zdarma ke stažení v obchodě Google Play a brzy bude dostupná i v App Store.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Zjistěte více o nové mobilní hře Harry Potter: Kouzla se probouzejí, masivně multiplayerové karetní hře z kouzelnického světa. Přečtěte si článek a zjistěte, kde si hru můžete stáhnout a jak se předběžně zaregistrovat pro exkluzivní odměny.