‚Nová zábavná vzdělávací hra Risdom se brzy objeví v Japonsku‘

Risdom – zábavná hra s vzdělávacím prvkem brzy přichází do Japonska

Hledáte hru, která je zábavná, soutěživá a zároveň vzdělává? Asi taková není moc častá, že? Risdom je právě takovou hrou, která…

'Nová zábavná vzdělávací hra Risdom se brzy objeví v Japonsku'

Risdom – zábavná hra s vzdělávacím prvkem brzy přichází do Japonska

Hledáte hru, která je zábavná, soutěživá a zároveň vzdělává? Asi taková není moc častá, že? Risdom je právě takovou hrou, která nabízí všechny tři aspekty a slibuje hráčům zábavu, učení a vysoké skóre. Tato hra má být dostupná v první polovině roku 2024 pro zařízení Android a iOS a již nyní si na ni můžete předregistrovat.

Co je to Risdom?

Risdom je výuková hra od japonské edukační společnosti Benesse a společnosti SEGA XD. Pokud vás to zaujalo, můžete se předregistrovat na oficiálních stránkách Risdou. Dokonce se zde koná kampaň a pokud se předregistruje 50 000 lidí, bude odemčena speciální kooperační úroveň s písní japonské youtuberky MINAMI.

Cílem Risdomu je usnadnit učení angličtiny tím, že ho promění ve zábavný herní zážitek. Tato hra se snaží udělat získání 10 000 anglických slov a 1 000 gramatických témat hračkou, která se stane vaší každodenní zvyklostí díky zábavným interakcím podobným hraní her.

Máte před sebou ambiciózní cíle a můžete dosáhnout úrovní TOEIC 600 až 900. Pokud nevíte, TOEIC nebo Test of English for International Communication je mezinárodní test anglického jazyka pro nemluvčí.

Risdom nabízí rytmické bitvy a výukové lekce angličtiny, které trvají pouze 3 minuty. Vyhnete se tak pasivnímu učení. Hra spojuje rozvoj postavy s studiem jazyka. Existuje také systém řízení paměti a testy přizpůsobené vašemu učebnímu křivce.

Je to zábavné a všechno

Risdom je skvělá aplikace pro ty, kteří se chtějí naučit anglicky, ale ne tradičním nudným způsobem. Pokud se na hru předregistrujete nyní, dostanete první měsíc zdarma. Navíc během tohoto měsíce můžete hru zrušit bezplatně, pokud se vám nebude líbit.

Benesse Corporation je japonská společnost zaměřená na distanční vzdělávání a vydavatelství. Mezi jejich populárními vytvořenými produkty najdeme například edukační program Kodomo Challenge a dlouho běžící anime seriál Shimajiro, který začal v roce 1993.

Před odchodem se podívejte na naše novinky o The Elder Scrolls: Castles, které jsou nyní k dispozici k předregistrování.

FAQ:

1. Kdy bude hra Risdom dostupná v Japonsku?
– Hra Risdom má být dostupná v první polovině roku 2024.

2. Jakým způsobem hra spojuje zábavu a vzdělávání?
– Hra Risdom se snaží proměnit učení angličtiny ve zábavný hern

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/risdom/