Nová záložka Notifikace ve službě Google app

Všechny **Android telefony** jsou dodávány s aplikací Google, která vám poskytuje rychlý přístup ke všem relevantním informacím prostřednictvím rozsáhlého **Discover feedu**. V březnu začala mobilní webová verze **Google Search** spouštět samostatný…

Nová záložka Notifikace ve službě Google app

Všechny **Android telefony** jsou dodávány s aplikací Google, která vám poskytuje rychlý přístup ke všem relevantním informacím prostřednictvím rozsáhlého **Discover feedu**. V březnu začala mobilní webová verze **Google Search** spouštět samostatný notifikační feed pomocí známého zvonečku v pravém horním rohu obrazovky. Jak se dalo předpokládat, i aplikace **Google** pro Android dostává podobný upgrade.

**Google app** pro Android vám také umožňuje zůstat v obraze a dostávat aktuální informace na jednom místě. **Discover feed** vám nabízí relevantní články, zprávy, události a mnoho dalšího na základě vašich zájmů a historie vyhledávání.

S nově přidanou notifikační funkcí budete mít možnost dostávat upozornění na nové zprávy, události nebo jiné důležité informace přímo ve vaší **Google app**. Stačí kliknout na ikonu zvonečku a zobrazí se vám nejnovější notifikace.

Pro ty, kteří milují informace na dosah ruky a chtějí být stále v obraze, je nová notifikační funkce skvělým přídavkem k již tak užitečné aplikaci **Google** pro Android.

FAQ:
1. Jak lze zapnout notifikace ve **Google app** pro Android?
– Notifikace lze zapnout jednoduše v nastavení aplikace **Google**.
2. Jak lze upravit nastavení notifikací ve **Google app**?
– Uživatelé mohou upravit nastavení notifikací podle svých preferencí v sekci Nastavení notifikací v aplikaci **Google**.
3. Jak lze nastavit, které informace se mi budou zobrazovat ve Discover feedu?
– Ve **Discover feedu** si můžete upravit své zájmy a preferovaná témata podle svého vkusu v nastavení aplikace **Google**.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-app-notifications-tab-android-rollout/