Vypnout reklamy

Nové bezdrátové sluchátka Accentum od Sennheiseru doplňují sortiment očekávaným způsobem

Německá společnost Sennheiser je synonymem pro audio zařízení s téměř profesionální kvalitou zvuku za přátelské ceny pro spotřebitele. Nicméně, série sluchátek a sluchátek s potlačením hluku řady Momentum stojí dvojnásobek oproti…

Nové bezdrátové sluchátka Accentum od Sennheiseru doplňují sortiment očekávaným způsobem

Německá společnost Sennheiser je synonymem pro audio zařízení s téměř profesionální kvalitou zvuku za přátelské ceny pro spotřebitele. Nicméně, série sluchátek a sluchátek s potlačením hluku řady Momentum stojí dvojnásobek oproti předchozí generaci, zatímco většina cenově dostupných možností v katalogu značky se pohybuje kolem 100 dolarů. Sennheiser nyní zaplňuje tuto mezeru ve své produktové řadě novými bezdrátovými sluchátky Accentum True Wireless.

Nové **bezdrátové sluchátka** od Sennheiser nabízejí nejen skvělý zvuk, ale také moderní design a vysokou kvalitu zpracování. Díky **aktivnímu potlačení hluku** si můžete užít hudbu nebo podcasty bez rušivých okolních zvuků. **Bluetooth technologie** zajistí snadné a stabilní propojení s vaším zařízením.

Sennheiser Accentum True Wireless sluchátka mají **vydržet až 25 hodin** přehrávání s nabíjecím pouzdrem a jsou vybavena **dotykovými ovladači** pro snadnou manipulaci s hudbou a hovory. Navíc jsou **voděodolná**, což je ideální pro sportování nebo venkovní aktivity.

Pokud máte dotazy ohledně nových Sennheiser Accentum True Wireless sluchátek, přečtěte si následující často kladené otázky:

1. **Jak dlouho trvá doba nabíjení sluchátek?**
– Nabíjecí případ nabije sluchátka za pouhých 2 hodiny a můžete si pak užít až 7 hodin nepřetržitého poslechu.

2. **Jsou sluchátka kompatibilní s mého smartphonem?**
– Ano, Sennheiser Accentum True Wireless sluchátka jsou kompatibilní s většinou zařízení s Bluetooth technologií, včetně smartphonů a tabletů.

3. **Mají sluchátka vestavěný mikrofon pro hlasové hovory?**
– Ano, sluchátka mají vestavěný mikrofon pro jasný a srozumitelný hlasový komunikaci během hovorů.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/sennheiser-accentum-true-wireless-earbuds-launch/