Nové Galaxy S9 bez 3.5mm jack?

Očekáváme, že nový Galaxy S9 se představí právě na začátku roku 2018. Jako vždy krom Samsung uvidíme i telefony LG. Galaxy S9 se tak pomalu stává horké téma a je důvod. Změní snad Samsung vzhled telefonu? Přemísti snímač otisků od kamery? A bude i nadále pokračovat s 3.5mm jackem? No. Pojďme se podívat na nový […]

Samsung Galaxy S9

Očekáváme, že nový Galaxy S9 se představí právě na začátku roku 2018. Jako vždy krom Samsung uvidíme i telefony LG. Galaxy S9 se tak pomalu stává horké téma a je důvod. Změní snad Samsung vzhled telefonu? Přemísti snímač otisků od kamery? A bude i nadále pokračovat s 3.5mm jackem?

No. Pojďme se podívat na nový obrázek Samsung Galaxy S9. Tato fotografie pochází z Číny.

Myslíme si, že Samsung představí své vlajkové telefony opět ve stejných variantách, jako tento rok. Tedy bude se jednat o Samsung Galaxy S9 a S9 Plus. Jeden menší displej a jeden zase větší.

Pak máme k dispozici konkrétní detaily, kde se pracuje na bezpečnější identifikaci obličeje se 3D snímáním. Jedná se nepochybně o odezvu na Apple ID. Design je docela podobný Galaxy S8, avšak stále nevíme, jak v reálu bude telefon vypadat.

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9

Společnost Samsung experimentuje

Samsung pracuje na snímači otisků prstů pod displejem. Nicméně stále s tím mají problémy.

Dále je pravděpodobné, že už nebude 3.5mm jack konektor na sluchátka? A Samsung Galaxy S9 pravděpodobně dostane teleobjektiv, který má Note 8. Selfie kamera? Širokoúhlá? Uvidíme…