Nové hodinky Asus Zenwatch 3 v kulatém provedení

Nové hodinky Asus ZenWatch 3 mají krásné kulaté provedení. Jedná se tak o naprosté klasické hodinky, které jsou opravdu chytré. Disponují normálními ručičkami a pod nimi vidíte veškeré chytré funkce. Hodinky budou dostupné ve třech variantách, které vidíte na obrázku. Hodinky disponují IP67 certifikaci, což znamená, že vydrží v hloubce 1 metr po dobu 30 […]

Asus ZenWatch 3 představen na IFA 2016

Nové hodinky Asus ZenWatch 3 mají krásné kulaté provedení. Jedná se tak o naprosté klasické hodinky, které jsou opravdu chytré. Disponují normálními ručičkami a pod nimi vidíte veškeré chytré funkce. Hodinky budou dostupné ve třech variantách, které vidíte na obrázku.

Asus ZenWatch 3 ve třech variantách

Asus ZenWatch 3 ve třech variantách

Hodinky disponují IP67 certifikaci, což znamená, že vydrží v hloubce 1 metr po dobu 30 minut. Hodinky tak můžete bez obav brát do sprchy. Na stranách lze vidět tři tlačítka. Asus říká, že to je díky tomu, aby byl uživatel tak trošku více v interakci se zařízením. Je to takové osobnější než přes dotykový displej.

Specifikace hodinek Asus ZenWatch 3

Displej Asus Zenwatch 3 má 1,39 palců AMOLED s rozlišením 400 x 400. Snapdragon Wear 2100 chipset a 500 MB RAM a 4 GB interním úložištěm. Baterie má kapacitu 341mAh, což by mělo vydržet 2  dny.

Asus disponuje Hyper nabíječkou, která dokáže nabít z 0 na 60% během 15 minut, takže se není čeho obávat.

V Evropě bude ZenWatch 3 stát 229€ (asi 7000 ,- Kč)