Vypnout reklamy

Nové hry, které dorazí v roce 2023

Jedná se o souhrn her, které by měly dorazit v roce 2023. Jsou to hry, které prozatím víme, že mají patřit mezi AAA

Tento rok můžeme opětovně očekávat zcela nové hry. K dispozici máme seznam her, které by vás mohly zajímat. Pojďme se na ně tedy podívat. Je jasné, že v průběhu roku se objeví i další zajímavé hry a zájmena konverze z PC.

Mezi tyto hry tedy patří hra Warframe Mobile. Tato hra se stala fenoménem na PC a konzolích a tentokrát zamíří i na mobilní telefony. Warframe dorazí na Android telefony právě v roce 2023 a nyní míří do beta testu. Zároveň hra disponuje cross-play, takže si hru zahrajete jak na PC a zároveň vaše pozice přenesete i na mobilní telefon.

Další hrou je Frostpunk: Beyond The Ice. Jak sami znáte tuto hru právě z PC (Frostpunk na PC koupíte zde), tak nyní míří na mobilní telefon. V této chvíli probíhají beta testy. Jde o mobilní hru klasiky, kde stavíte městečko a udržujete je v teple. Veškerým rozhodnutím, které budete čelit, tak to nebude jednoduché rozhodování a může se stát, že se na vás obyvatelstvo obrátí ve zlém.

https://youtu.be/160PvviK6uQ

Zajímavou hrou je závodní KarRider: Drift. Hra má vyjít právě na začátku roku 2023. Ve hře jsou roztomilé charaktery, upravitelná auta a spoustu zbraní. Hra také míří na PC. Pokud máte chuť si hru zahrát a zazávodit si, tak nyní máte možnost.

Populární střílečka, která má dorazit právě na začátku roku 2023. Jde o hru Rogue Company Elite, kde hrajete za hlavní hrdiny bojové společnosti, která si najala vás jako zabijáky. K dispozici máte opravdu zajímavý design charakterů.

Novou zajímavou hrou je pak Final Fantasy VII: Ever Crisis. S touto hrou se vývojáři snaží spojit jednu sérií dohromady. Přeci jenom pro Final Fantasy VII vyšel prologue i spin-off. Má jít o free-to-play hru, která se inspirovala původní hrou.