Nové Maximum Summoning a Maximum Monsters v Yu-Gi-Oh! Duel Links

Yu-Gi-Oh! Duel Links se chystá představit novou formu volání monster s Maximum Summoning a novou sérii monster, která bude souviset s touto mechanikou. Maximum Monsters jsou novým typem karet, které lze…

Nové Maximum Summoning a Maximum Monsters v Yu-Gi-Oh! Duel Links

Yu-Gi-Oh! Duel Links se chystá představit novou formu volání monster s Maximum Summoning a novou sérii monster, která bude souviset s touto mechanikou. Maximum Monsters jsou novým typem karet, které lze přivolat, aby vytvořily jedno mega-monstra, když jich máte v ruce dostatečné množství.

Tři Maximum Monsters – Harpie Lady Sisters [L], Harpie Lady Sisters a Harpie Lady Sisters [R] – budou k dispozici jako odměny za denní přihlášení. S dalšími odměnami dostupnými od dnešního dne. Na oficiální webové stránce Duel Links si můžete prohlédnout některé z nových monster v Genesis Maximum boxu. Více informací naleznete zde.

V rámci Maximum Summoningu si hráči budou moci vytvářet různé kombinace těchto monster a posílit tak své týmy. Tato nová mechanika přináší do hry novou strategickou složku a hráči se mohou těšit na nové možnosti a taktiky, které jim Maximum Summoning nabídne.

S novými monstry a mechanismy se také objevují nové výzvy a příležitosti. Hráči se mohou těšit na rozšířené možnosti decků a strategií, které jim umožní dosáhnout ještě lepších výsledků v soubojích. Duel Links se tak stává ještě dynamičtější a zajímavější pro všechny fanoušky této populární karetní hry.

*FAQ:*

1. **Co jsou Maximum Monsters?**
Maximum Monsters jsou novým typem karet v Duel Links, které lze přivolat a sloučit do jednoho mega-monstra.

2. **Jak lze získat Maximum Monsters?**
Některé Maximum Monsters budou k dispozici jako odměny za denní přihlášení, další lze získat z balíčků Genesis Maximum.

3. **Jaký dopad bude mít Maximum Summoning na hru?**
Maximum Summoning přinese do Duel Links novou strategickou vrstvu a hráči budou moci experimentovat s různými kombinacemi monster pro dosažení vítězství.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/yu-gi-oh-duel-links/introduces-maximum-summoning/