Nové mobilní hra Reverse:1999 s časovým posunem bude globálně dostupná v příštím měsíci

The Reverse: 1999 - Globalní datum vydání bylo oznámeno. Konečně si můžete zahrát tuto mobilní hru s časovými cestami - k dispozici je také verze pro PC! Nejprve byla vydána v...
Nové mobilní hra Reverse:1999 s časovým posunem bude globálně dostupná v příštím měsíci

The Reverse: 1999 – Globalní datum vydání bylo oznámeno. Konečně si můžete zahrát tuto mobilní hru s časovými cestami – k dispozici je také verze pro PC! Nejprve byla vydána v Číně v květnu tohoto roku, ale dosud jsme nevěděli, kdy budou globální servery spuštěny.

Pokud chcete zjistit více informací o nadcházejícím titulu Reverse: 1999, navštivte oficiální webovou stránku hry a stránku Google Play – můžete se předregistrovat pro hru na obou platformách!

Dlouhé čekání… Ale stojí to za to

Po několika ukázkách videa tu jsme! S oficiálním datem a zbrusu novým PV se ti trpělivě čekající na vydání Reverse: 1999 nemusí dlouho dočkávat. Přihlašovací období pro globální verzi začalo již v červenci, což nám naznačovalo, že vydání bude brzy.

Červenec až říjen je poměrně dlouhé čekání, ale na tuto kouzelnou gachu byl vynaložen spoustu času a úsilí. Jednou z hlavních funkcí, která upoutala pozornost hráčů, bylo to, že hra byla vydána výhradně v angličtině – další náznak, že se nám nakonec dostane globální verze.

Historická záhada

Pokud jste fanouškem záhad, thrillerů a historie, jistě si užijete Reverse: 1999. I když nejste nutně fanouškem žánru gacha, tato hra určitě stojí za to, alespoň kvůli příběhu.

Dokonce i poslední PV ukazuje vysokou produkci, fantastické dabování a brilantní soundtrack. Video neprozrazuje mnoho informací o hře, ale skvěle vyvolává zájem diváka. Vidíme řadu různých postav, které nastavují scénu tím, že vyprávějí tajemné řádky.

Kromě toho Reverse: 1999 nabízí nádherné historické prostředí s nezapomenutelnou architekturou a detailní módou, která kombinuje moderní styl s prvky populárních trendů minulosti.

Hledáte další hry, které si můžete zahrát, zatímco čekáte na globální vydání Reverse: 1999? Nebojte se, máme tu pro vás

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/reverse-1999-global-release/