Vypnout reklamy

Nová rozšířená řada P nebo nahrazení označení telefonu v řadě P? To prozatím nevíme a můžeme jen spekulovat. Osobně si myslíme, že se jedná o rozšíření řady.

7.8.2019

Nové modely telefonu Huawei: P300, P400, P500

Vypadá to, že firma Huawei se chystá rozšířit svou řadu telefonu P. V této chvíli má modely P30, P30 Pro a P30 Lite. Logicky by se tak dalo říct, že příští rok dorazí s P40. Nicméně buď firma chystá novou rozšířenou řadu nebo se snaží o přejmenování.

Právě 2. srpna společnost Huawei Technologies podala u Spojeného království IPO tři žádosti o ochrannou známku. Jedná se o názvy P300, P400 a P500.

Klasifikační třída 9

Všechny tři jsou umístěné v klasifikační třídě 9, což odpovídá pro mobilní telefony, tablety.

Huawei P300, P400, P500
Huawei P300, P400, P500

Je možné, že další vlajkový telefon nebude klasicky P40, ale P400 a P300 zase může být náhrada za P40 Lite, avšak kdo ví. Bylo by to zvláštní značení a my si spíše myslíme, že se jedna o rozšíření řady nebo se bude jednat o telefony s vlastním operačním systémem.

To se dozvíme v první polovině příštího roku, kdy nové telefony Huawei vycházejí.

Ochranné známky pro telefony

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.