Nově můžete v Google Photos zkontrolovat kompatibilitu s úsporným úložištěm

Google Photos je jednou z nejvšestranějších aplikací pro prohlížení obrázků na platformě Android, která nabízí vše, co byste mohli potřebovat, od jednoduchých nástrojů pro úpravu až po správu obrázků a funkci…

Nově můžete v Google Photos zkontrolovat kompatibilitu s úsporným úložištěm

Google Photos je jednou z nejvšestranějších aplikací pro prohlížení obrázků na platformě Android, která nabízí vše, co byste mohli potřebovat, od jednoduchých nástrojů pro úpravu až po správu obrázků a funkci nazvanou Storage Saver, která zajišťuje optimalizaci zálohování do cloudu tak, aby zabrala co nejméně místa. Tato pohodlnost byla původně nabídnuta pouze uživatelům Google Photos na webu, ale v polovině dubna jsme se dozvěděli o možném vydání v aplikaci pro Android. Nyní se to ještě zlepšuje s kontrolou zařízení pro nekompatibilní média.

Google Photos je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít všechny své fotografie a videa na jednom místě a zároveň udržovat své zálohy v cloudu účinné a úsporné. A teď, s novými funkcemi a možnostmi kontroly kompatibility médií přímo na zařízení, se stává ještě lepší volbou pro uživatele Androidu.

FAQ:

1. Jak funguje funkce Storage Saver v Google Photos?
– Funkce Storage Saver optimalizuje zálohy do cloudu tak, aby zabraly co nejméně místa a udržovaly vaše zařízení efektivní.

2. Jaký je rozdíl mezi verzí pro web a aplikací Google Photos na Androidu?
– Původně byly některé funkce dostupné pouze na webu, ale nové aktualizace přinášejí stejné výhody i do aplikace pro Android.

3. Pro koho je Google Photos nejvhodnější?
– Google Photos je ideální volbou pro každého, kdo chce mít své fotografie a videa dobře uspořádané a zálohované v cloudu bez ztráty kvality nebo velkého úložného prostoru na zařízení.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-photos-now-lets-you-check-for-storage-saver-compatibility/