„Nové Pixely 8 a 8 Pro s nejvýkonnějším čipem Tensor G3 od Googlu“

Nové telefony Pixel 8 a 8 Pro mají letos nový čip s názvem Tensor G3. I když Tensor nikdy nepatřil mezi nejrychlejší čipy, pokud jde o hrubý výkon, vždy byl dostatečně…

"Nové Pixely 8 a 8 Pro s nejvýkonnějším čipem Tensor G3 od Googlu"

Nové telefony Pixel 8 a 8 Pro mají letos nový čip s názvem Tensor G3. I když Tensor nikdy nepatřil mezi nejrychlejší čipy, pokud jde o hrubý výkon, vždy byl dostatečně schopný pohánět plynulé používání uživatelského rozhraní a superchytré triky od Googlu, které využívají umělou inteligenci a strojové učení, jako je například kouzelný gumák, odstranění rozmazanosti obličeje a reálný odstín. Všechno tohle je důvod, proč jsme nadšení, že se dozvíme více o čipu Tensor G3, protože Google slibuje, že se jedná o nejsilnější Pixelový čip dosud.

Výkonnost Tensoru G3 je středem pozornosti všech nadšenců mobilních telefonů. Místo soutěžení s ostatními chipy na trhu se Google zaměřil na optimalizaci funkčnosti a umožňuje tak plynulé a rychlé používání telefonu. Díky tomu můžeme využívat všechny úžasné funkce, které Google do svých telefonů implementuje.

Všichni se těší na nové triky založené na umělé inteligenci a strojovém učení, které Tensor G3 přinese. Zmíněný Magic Eraser si získal oblibu mezi uživateli, protože dokáže snadno odstranit nechtěné objekty z fotografií. Face Unblur je další skvělou funkcí, která umožňuje zpřesnit rozmazaná nebo neostrá místa na fotografiích obličejů. Real Tone pak automaticky upravuje barvy fotografií tak, aby působily co nejpřirozeněji.

FAQ:

1. Jaký je nejnovější čip ve telefonech Pixel 8 a 8 Pro?

– Nejnovější čip se jmenuje Tensor G3.

2. Co je to Tensor G3 schopný?

– Tensor G3 je schopný pohánět plynulé používání uživatelského rozhraní a využívat triky s umělou inteligencí a strojovým učením, jako je Magic Eraser, Face Unblur a Real Tone.

3. Jaký je slibovaný výkon Tensoru G3?

– Google slibuje, že Tensor G3 je nejsilnějším Pixelovým čipem dosud.

4. Jaké jsou další funkce telefonů Pixel 8 a 8 Pro?

– Další funkce zahrnují nové triky založené na umělé inteligenci a strojovém učení, které umožňují odstranění objektů z fotografií (Magic Eraser), zpřesnění neostrých míst na fotografiích obličejů (Face Unblur) a automatickou úpravu barev fotografií (Real Tone).

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/pixel-8s-tensor-g3-brings-smarter-ai-and-ray-tracing-to-challenge-apples-a17-pro_id151249