Nové postavy ze hry CRISIS CORE se přidávají do mobilního RPG Final Fantasy Brave Exvius

Přidejte si nové postavy ze hry CRISIS CORE - FINAL FANTASY VII - REUNION do svého týmu ve hře Final Fantasy Brave Exvius. Zack Fair a Angeal Hewley se přidávají jako nové jednotky Neo Vision. Využijte zvýhodněného step-up summonu a dalších bonusů.

Společnost Square Enix přichází s další aktualizací svého oblíbeného mobilního RPG Final Fantasy Brave Exvius. Tentokrát se hráči mohou těšit na nové hratelné postavy ze hry CRISIS CORE – FINAL FANTASY VII – REUNION. Konkrétně se jedná o Zacka Faira a Angeala Hewleyho, kteří se přidávají do hry jako nové jednotky Neo Vision.

Hráči mohou tyto postavy vyvolat z gacha fondu a využít zvýhodněného step-up summonu, kde je na 4. stupni garantována alespoň jedna NV jednotka s mladým hrdinou Zackem. K dispozici jsou také výměnné lístky NV pro Zacka.

Fanoušci se mohou těšit také na nové karty New Vision, „Our Memento“ a „A Little More Important“, které lze získat probuzením Zacka na EX+3 nebo Angeala na EX+1 a EX+3. Tyto karty umožní hráčům prožít znovu momenty z CRISIS CORE – FINAL FANTASY VII – REUNION.

Navíc běží akce Denní 10 summonů zdarma a přihlašovací bonusy I Can Be Your Hero, kde hráči mohou získat až 200 bezplatných jednotek a fragmenty za představené jednotky.

Využijte šanci a přidejte si nové postavy do svého týmu ve hře Final Fantasy Brave Exvius.

Jaké nové postavy se přidávají do hry Final Fantasy Brave Exvius?

Zack Fair a Angeal Hewley z hry CRISIS CORE – FINAL FANTASY VII – REUNION.

Jak mohu získat tyto postavy?

Hráči je mohou vyvolat z gacha fondu nebo využít zvýhodněného step-up summonu, kde je na 4. stupni garantována alespoň jedna NV jednotka s Zackem.

Jaké jsou další bonusy v této aktualizaci?

Hráči se mohou těšit na nové karty New Vision a akce Denní 10 summonů zdarma a přihlašovací bonusy I Can Be Your Hero.

Aplikaci stáhnete níže