Nové přírůstky: Galaxy Z Fold6 Slim (nebo Ultra) s řadou Galaxy S25

Samsung chystá na začátek roku 2025 další pokračování své úspěšné řady skládacích telefonů Galaxy Z. Nový model, který se zatím nazývá Z Fold6 Slim nebo Ultra, má být tenčí než jeho…

Nové přírůstky: Galaxy Z Fold6 Slim (nebo Ultra) s řadou Galaxy S25

Samsung chystá na začátek roku 2025 další pokračování své úspěšné řady skládacích telefonů Galaxy Z. Nový model, který se zatím nazývá Z Fold6 Slim nebo Ultra, má být tenčí než jeho předchůdci, ale zároveň nabídne větší displej.

Podle informací od specialisty Rosse Younga, společnost Samsung se rozhodla odstranit digitizér, který slouží pro psaní S-Penem, což umožnilo dosáhnout tenčího designu. To znamená, že nový Z Fold6 Slim nebo Ultra nebude podporovat použití S-Penu.

Tento krok může znamenat, že se Samsung snaží oslovit skupinu uživatelů, kteří upřednostňují tenčí a lehčí telefony před funkcionalitou S-Penu. Tato strategie by mohla přinést společnosti značný úspěch na trhu s chytrými telefony.

Zatímco se těšíme na oficiální oznámení nového Z Fold6 Slim nebo Ultra, můžeme se těšit také na představení nové řady Galaxy S25 na začátku roku 2025.

FAQ:
1. Bude nový Z Fold6 Slim nebo Ultra podporovat použití S-Penu?
– Ne, nový skládací telefon od Samsungu nebude podporovat použití S-Penu kvůli odstranění digitizéru.

2. Kdy se předpokládá oficiální představení nového Z Fold6 Slim nebo Ultra?
– Společnost Samsung plánuje představit nový model v rámci řady Galaxy Z v průběhu začátku roku 2025.

3. Jaké jsou hlavní změny oproti předchozím modelům skládacích telefonů od Samsungu?
– Nový Z Fold6 Slim nebo Ultra bude tenčí a lehčí než jeho předchůdci, ale zároveň nabídne větší displej pro lepší uživatelský zážitek.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/galaxy_z_fold6_slim_or_ultra_is_coming_alongside_the_galaxy_s25_series-news-63000.php