„Nové PV Zenless Zone Zero představuje stylové animace a postavy“

Zenless Zone Zero PV získává velkou popularitu ve světě gacha her a nejeví se, že by se brzy zpomalil. Nový Zenless Zone Zero PV, nazvaný „Equalizing Test Teaser“, představuje stylovou animaci…

"Nové PV Zenless Zone Zero představuje stylové animace a postavy"

Zenless Zone Zero PV získává velkou popularitu ve světě gacha her a nejeví se, že by se brzy zpomalil. Nový Zenless Zone Zero PV, nazvaný „Equalizing Test Teaser“, představuje stylovou animaci některých postav, se kterými se setkáme při spuštění hry!

Pokud chcete zjistit více o této hře, navštivte jejich oficiální webové stránky. Podívejte se také na nejnovější Zenless Zone Zero PV níže!

Unikátní animace postav

O Zenless Zone Zero jsme dlouho neslyšeli žádné novinky, takže je fajn vidět i malou aktualizaci hry. Nejnovější PV se zaměřuje na animace postav a nepřátel, se kterými se setkáme při hraní této hry!

Pokud jste to ještě nezaregistrovali, Zenless Zone Zero je naprosto jiný než jeho konkurence. Namísto stylové fantasy se zde setkáme s kyberpunkovými industriálními vibrami – a vypadá to fantasticky. Každá postava má jedinečný vzhled, který se více přiklání k moderní streetwear módnímu stylu než k plujícím šatům a plášťům.

Obecně mě zajímá, jaký svět tento titul nabídne. Máme již modernější prostředí ve hře Honkai Star Rail, ale Zenless Zone Zero obsahuje celou řadu výrazných lokalit k prozkoumání.

Stále žádné datum vydání?

Bohužel nám PV nedává více informací ohledně plného vydání hry. Ve skutečnosti je to převážně sestřih hratelných postav a nepřátelských NPC. Není to sice stížnost, ale rád bych, aby se co nejdříve oznámilo datum vydání!

Mohu se chvíli rozplývat nad tím, jak jsem nadšený i z nejmenších informací o Zenless Zone Zero. Ale bohužel musíme být trpěliví (jsem pověstně netrpělivý).

Existují zvěsti, že hra by mohla být vydána v prosinci 2023, ale zatímco nemáme nic konkrétního, je nejlepší si příliš brzy nevzkládat naděje.

Čekáte na Zenless Zone Zero jako my ostatní? Máme pro vás průvodce nejlepšími Android gacha hrami, které vás zabaví!

Článek byl převzat z webu Droid Gamers.

FAQ:

1. Co je Zenless Zone Zero PV?

Zen

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/zenless-zone-zero-pv/