Nové rendery telefonu LG G6 ve 3D i s videem

LG G6 se očekává už v únoru. Byly ukázány první rendery, ale tentokrát je to mnohem lepší, protože jsou přímo ve 3D. Vzhled bude trošku jiný a zadek telefonu je pokrytý sklíčkem. S LG G5 šel na trh s tím, že to bude modulární telefon, ale moc se to nepovedlo. LG se tak rozhodlo, že […]

Mobilní telefon LG G6

LG G6 se očekává už v únoru. Byly ukázány první rendery, ale tentokrát je to mnohem lepší, protože jsou přímo ve 3D. Vzhled bude trošku jiný a zadek telefonu je pokrytý sklíčkem. S LG G5 šel na trh s tím, že to bude modulární telefon, ale moc se to nepovedlo.

LG se tak rozhodlo, že bude fungovat tak, jako vždycky a tak, jak fungují ostatní firmy. Díky skvělým renderům ve 3D můžeme jednoduše porovnat starší telefon LG G5 a nový LG G6, který přijde na trh v únoru.

LG G6 ve 3D renderech

LG G6 ve 3D renderech

LG G6 ve 3D renderech

LG G6 ve 3D renderech

LG G6 ve 3D renderech

LG G6 ve 3D renderech

LG G6 ve 3D renderech

LG G6 ve 3D renderech

USB-C, rozdělené tlačítka hlasitosti, reproduktor

Tlačítka na ovládání jsou stále na levé straně, ale tentokrát jsou rozdělené. Reproduktor je dole a na pravé straně můžeme vidět USB-C port.

Velikost displeje zůstává na 5.3 palcích a na zadní straně můžeme viděl dvojí kameru, ze které však třeba takový Samsung ustupuje a bude mít zase jednu u svého Galaxy S8.

Snímač otisků prstů na tlačítku zapnutí telefonu

Snímač otisků prstů je vzadu, kde je také i zapínání telefonu. Podle informací LG G6 podporuje bezdrátové nabíjení.