Vypnout reklamy

Nové uniklé rendery LG V20

LG vydá nový mobilní telefon LG V20, který má být konkurentem Samsung Galaxy Note 7. Ovšem před-objednávky Note 7 říkají, že bude pravděpodobně mnohem populárnější. Mobilní telefon je sice vložen do pouzdra, ale díky bohu, že je toto pouzdro průhledné. Můžete se tak podívat na LG V20 z několika úhlu. Podle všeho takhle bude konečný […]

LG V20

LG vydá nový mobilní telefon LG V20, který má být konkurentem Samsung Galaxy Note 7. Ovšem před-objednávky Note 7 říkají, že bude pravděpodobně mnohem populárnější.

Mobilní telefon je sice vložen do pouzdra, ale díky bohu, že je toto pouzdro průhledné. Můžete se tak podívat na LG V20 z několika úhlu. Podle všeho takhle bude konečný produkt vypadat. Samozřejmě nebude v takovém pouzdru, ale když se třeba na některé fotky podíváte, tak vidíte, jak je LG V20 tenký.

LG V20 Rendery

LG V20 Rendery

LG V20 Rendery

LG V20 Rendery

LG V20 Rendery

LG V20 Rendery

LG V20 Rendery

LG V20 Rendery

LG V20 první telefon s Android 7.0

Nikoliv Nexus, ale LG V20 bude první nový telefon, který poběží na nejnovějším systému android 7.0. Telefon má 5,7 palcový QHD displej, Qualcomm Snapdragon 820, 4GB RAM, duální kameru, LED blesk, snímač otisků prstů a mnohem více.

zdroj: gsmarena.com