Nové úniky ohledně řady ZTE Blade s některými známými tvářemi

ZTE představilo šest nových telefonů ze série Blade, které se zaměřují na dostupnost. Informace zveřejnil leakster Evan Blass, který sdílel obrázek těchto nových modelů. Většina z nich patří do řady Blade…

Nové úniky ohledně řady ZTE Blade s některými známými tvářemi

ZTE představilo šest nových telefonů ze série Blade, které se zaměřují na dostupnost. Informace zveřejnil leakster Evan Blass, který sdílel obrázek těchto nových modelů. Většina z nich patří do řady Blade A, ale najdeme mezi nimi i jeden model Blade V.

Mezi těmito telefony se objevuje ZTE Blade V60, což je alternativní název pro ZTE Axon 60, který byl již představen tento měsíc. Jedná se o základní 4G telefon s 6,72palcovým FHD+ IPS LCD displejem, čipsetem Unisoc T616, zadními kamerami 50+2+2MP a přední kamerou 32MP. Telefon disponuje baterií o kapacitě 5 000mAh s 22,5W nabíjením. Axon 60 se nejprve dostane na trh v Mexiku za cenu MXN 3 700 (220 USD) s trochu levnějším modelem Axon 60 Lite.

V rámci FAQ může být třeba zodpovězeno:

1. Jaké jsou hlavní technické specifikace telefonu ZTE Blade V60?
2. Kde bude telefon ZTE Axon 60 nejdříve uveden na trh?
3. Jaká je cenová dostupnost těchto nových modelů ZTE?

ZTE pokračuje ve své strategii nabízet kvalitní telefony za dostupné ceny a nové modely řady Blade svědčí o tom, že se firma snaží oslovit širší zákaznickou základnu. Přináší tak možnost mít kvalitní telefon s moderními funkcemi za přijatelnou cenu.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/upcoming_zte_blade_lineup_leaks_with_some_familiar_faces-news-62898.php