Noví hrdinové Chizuru a Obi přinášejí nový obsah do Sea of Conquest!

Vývojáři společnosti FunPlus představili novou aktualizaci pro hru Sea of Conquest: Pirate War, která vám nabídne novou sezónu, do které se můžete ponořit. Konkrétně sezóna Samurai Seas přivítá do bitvy nové…

Noví hrdinové Chizuru a Obi přinášejí nový obsah do Sea of Conquest!

Vývojáři společnosti FunPlus představili novou aktualizaci pro hru Sea of Conquest: Pirate War, která vám nabídne novou sezónu, do které se můžete ponořit. Konkrétně sezóna Samurai Seas přivítá do bitvy nové tváře a také nové hrdiny Chizuru a Obi.

V nejnovější aktualizaci hry Sea of Conquest: Pirate War se můžete těšit na nové úkoly v rámci strategické hry, kdy objevujete lokace a mapové události s neznámými poklady. Pokud v sobě máte soutěživého ducha, budete potěšeni tím, že v rámci obchodních válek obchodního cechu můžete své dovednosti otestovat v rámci obchodování s poklady mezi cechy.

Pokud jste fanoušky námořních dobrodružství a strategických bitev, určitě si užijete novou aktualizaci hry Sea of Conquest: Pirate War. Tak neváhejte a ponořte se do světa pirátů a boje o poklady!

FAQ:
1. Jaké nové prvky přináší aktualizace Samurai Seas do hry Sea of Conquest: Pirate War?
Aktualizace přináší novou sezónu Samurai Seas s novými hrdiny Chizuru a Obi, nové úkoly a mapové události s tajemnými poklady.

2. Jak se mohu zapojit do obchodních válek obchodního cechu?
V rámci obchodních válek můžete testovat své dovednosti v obchodování s poklady mezi cechy a soupeřit o přední místa v žebříčku cechu.

3. Pro koho je hra Sea of Conquest: Pirate War vhodná?
Hra je vhodná pro fanoušky strategických bitev a dobrodružství, kteří si rádi vyzkouší svoje dovednosti v boji o poklady na moři.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/sea-of-conquest/samurai-seas/