Novinka pro statusy v aplikaci WhatsApp

WhatsApp má novinku v podobě vylepšených statusů. Vy jako uživatel můžete vytvořit hlasovku pro status, vložit linky nebo upravit, kdo status uvidí.

WhatsApp má novou funkci, která se týká zájmena statusu, který dostane spoustu nových možností. Je docela možné, že už tuto funkci máte, protože aktualizace běží od minulého týdne a postupně se takto aktualizují servery v jednotlivých státech.

Pojďme se ale podívat, co nové funkce nabízejí. Nyní můžete nahrávat hlasovku, jako váš status. Uživatel si pak může přehrát 30 sekundovou hlasovku, která sdělí váš status nebo cokoliv jiného. Zároveň každý jednotlivý status má možnost úpravy soukromí, takže pokud nechcete, aby ho někdo viděl, tak nemusíte a status takto skryjete.

Co je zajímavé, tak to jsou reakce na váš status. Lidé budou moci reagovat na váš status. Tato funkce byla vysoce žádaná. Můžete také rychle odpovědět na jakýkoliv status, který je s vámi sdílen a lze ho vidět v chat listu.

Zároveň statusy mají nově i náhled odkazů, takže podobně jako chat. Pokud tedy vložíte do statusu odkaz, tak se obrazí automaticky náhled.