Novinka s virtuálními brýlemi na tobogánu

Ballast vytvořili virtuální brýle, které pracují na tobogánech. Senzory, které jsou po tobogánu rozmístěny dávají informace do brýlí. Zažijete tak něco úplně jiného, protože se kolem vás zobrazuje virtuální realita a ne ta, kde v tobogánu jedete.

Lidem to může dát větší adrenalin a mnohem více zábavy, protože do virtuální reality můžete přidat cokoliv, ale do reálného života nikoliv právě kvůli bezpečnosti.

V roce 2016 v zábavném parku Six Flags v USA Samsung představil virtuální brýle na dráze. Tentokrát firma zvaná Ballast přichází s názvem VRSlide, tedy brýlemi pro tobogány.

Brýle jsou poháněné mobilním telefonem Galaxy S8 a zároveň tak vodní park může upravit telefon tak, aby se mohl bezdrátově nabíjet a nemuseli je neustále vyměňovat. Tímto způsobem vydrží celý den.

Lidem bude daná možnost si vybrat, co vlastně chtějí zažít. To vše uvidíte na videu. Tento test s VRSlide neprobíhá ani daleko, stačí si zajet do Německa, kde je Galaxy Water Slide World.

Takový sjezd ve virtuální realitě vás bude stát pouze 2€! Tento park leží jen kousek od Mnichova. Udělejte si tak menší výlet.

Zdroj