Nový 13″ iPad Pro M4 (2024) je snadněji opravitelný, ale Pencil Pro je „jednorázový“

Na sídlo iFixit dorazil nový 13palcový iPad Pro M4 (2024) a to znamená pouze jedno: bude rozebrán. Tým zabývající se opravitelností nazývá tuto tabulku „impresivní kus technologie“, avšak Pencil Pro je…

Nový 13" iPad Pro M4 (2024) je snadněji opravitelný, ale Pencil Pro je "jednorázový"

Na sídlo iFixit dorazil nový 13palcový iPad Pro M4 (2024) a to znamená pouze jedno: bude rozebrán. Tým zabývající se opravitelností nazývá tuto tabulku „impresivní kus technologie“, avšak Pencil Pro je označen jako „nahazovací kus …“. Takže to máme.

Když se podíváme na tento nový iPad Pro, hned nás zaujme jeho špičkový design a vysoká kvalita zpracování. Jedná se o opravdu působivý kousek, který jistě zaujme každého milovníka technologií.

Jedním z nejlepších prvků tohoto zařízení je jeho displej, který nabízí skvělou kvalitu obrazu a věrné barvy. Pro práci s grafikou nebo sledování filmů je tento iPad Pro opravdu skvělou volbou.

Na druhou stranu, co se týká Pencil Pro, situace není tak růžová. Tento doplněk je označen jako „nahazovací kus“, což naznačuje, že není příliš snadné ho opravit v případě potřeby.

Celkově lze tedy říct, že nový 13palcový iPad Pro M4 (2024) je skvělým zařízením s vysokou kvalitou zpracování a špičkovým displejem. Kromě toho je však důležité mít na paměti, že některé jeho součásti mohou být obtížně opravitelné, jako například Pencil Pro.

**FAQ:**

1. **Je možné opravit Pencil Pro?**
Ano, je možné provést opravy na Pencil Pro, ale bude to pravděpodobně obtížné a náročné.

2. **Jaká je kvalita displeje u nového iPad Pro M4?**
Displej na novém iPad Pro M4 je špičková kvalita s věrnými barvami a skvělým obrazem.

3. **Je iPad Pro M4 vhodný pro práci s grafickým designem?**
Ano, díky svému vysokému výkonu a kvalitnímu displeji je iPad Pro M4 skvělou volbou pro práci s grafickým designem.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/ipad-pro-m4-2024-easier-to-repair_id158463