Nový Call of Duty: Warzone Mobile s Mobile Suit Gundam skiny!

Mobilní hra Call of Duty: Warzone se chystá potěšit fanoušky přesné vojenské simulace a zároveň dovést do jednoho herního světa světoznámou sérii robotů. Důvodem je příchod Mobile Suit Gundam do franšízy…

Nový Call of Duty: Warzone Mobile s Mobile Suit Gundam skiny!

Mobilní hra Call of Duty: Warzone se chystá potěšit fanoušky přesné vojenské simulace a zároveň dovést do jednoho herního světa světoznámou sérii robotů. Důvodem je příchod Mobile Suit Gundam do franšízy Call of Duty! Ano, od 5. do 19. června budete moci převzít kontrolu nad Zaku nebo Gundamem podle vašeho výběru, když se vydáte do válečné zóny v oblíbeném battle royale spin-offu Call of Duty.

Děj seriálu Gundam se odehrává v daleké budoucnosti Země a zahrnuje různé časové období a alternativní vesmíry, které spojuje existence obrovských robotů nazývaných Mobile Suits. Mezi těmito stroji jsou nejznámější a často nejnebezpečnější série Gundam, které bývají buď prototypy nebo na zakázku postavené…

FAQ:

1. Jak dlouho bude trvat událost s Mobile Suit Gundam v Call of Duty: Warzone?
Událost s Mobile Suit Gundam bude probíhat od 5. do 19. června, takže budete mít 14 dní na to, abyste se připojili k bitvám ve skvělém prostředí této ikonické série.

2. Jak se můžu dostat k Zaku nebo Gundamu ve hře?
Během události budete mít možnost vybrat si mezi Zakuem a Gundamem jako svou postavu. Stačí si jednoduše vybrat svého oblíbeného robota a pak už stačí jen spustit hru a vydat se na bojiště.

3. Co můžeme očekávat od této spolupráce mezi Call of Duty a Mobile Suit Gundam?
Spolupráce mezi těmito dvěma herními giganty slibuje napínavé bitvy a nekonečnou akci ve světě plném obřích robotů a moderních válečných technologií. Bude to skvělé zpestření pro fanoušky obou sérií.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/call-of-duty-warzone/gundam-event/