Vypnout reklamy

Nový design telefonu Galaxy Z Flip

Vydáno dne: 18.5.2020

Design nového telefonu Galaxy Z Flip lehce odhalen díky patentu, který byl nyní zapsán v Německu. Podle všeho se chystají dvě varianty.

Objevil se nový patent, který naznačuje změnu designu u telefonu Galaxy Z Flip. Už u první verze firma změnila design a to na klasické véčko z původního skládaného telefon. Ve druhé polovině roku očekáváme ohlášení nástupce.

Podle všeho má nový telefon Galaxy Z Flip ve druhé verzi dorazit v únoru 2021. Do té doby se také oznámí telefon Galaxy S21.

Výhodou Galaxy Z Flip telefonu je i jeho nižší cena oproti původnímu skládacímu telefonu a je to celkem o 500 EUR. Nicméně telefon má méně kamer.

Samsung se vydal cestou trojitého fotoaparátu a malého displeje, abyste mohli vidět při zavření telefonu jednotlivé notifikace. Patenty byly zveřejněny 28. dubna 2020.

První model A se velmi podobá aktuálnímu telefonu Galaxy Z Flip, kde jsou kamery umístěny svisle vedle sebe. Nicméně namísto dvou kamer jsou tady tři a tím je i méně prostoru pro displej.

Druhý model B je trošku jiný a trojitý fotoaparát je umístěn vodorovně. Displej tak může být větší.

Galaxy Z Flip patent
Galaxy Z Flip patent

Není prozatím jisté, k čemu taková třetí kamera u tohoto telefonu bude, ale Galaxy Z Flip má nyní 12 MPx širokoúhlou kameru a 12MPx ultra-širokoúhlou kameru. Je možné, že nová verze obdrží nějaký senzor pro ZOOM nebo ToF.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Teaser video pro Galaxy Z Flip 5G
Galaxy Z Flip patent

Teaser video pro Galaxy Z Flip 5G odhaluje další specifikace i design telefonu. Nicméně již za dva dny se dozvíme Přečíst si více

Samsung Galaxy Z Flip 5G oficiálně
Samsung Galaxy Z Flip 5G

Telefon Samsung Galaxy Z Flip 5G je již představen a oficiálně se dostane do prodeje 7. srpna a to za Přečíst si více

Samsung oficiálně certifikovalo Galaxy Z Flip 5G (SM-F707B)
Samsung Galaxy Z Flip

Samsung oficiálně certifikovalo telefon Galaxy Z Flip 5G pod označením SM-F707B, což je nová varianta tohoto telefonu s 5G modemem.

Pojďme se blíže podívat, jak funguje skládaný telefon Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip

Vysvětlení, jak funguje otevírací mechanismus v Samsung Galaxy z Flip. Nová technologie má pomoci ošetřit usazení prachu mezi otevíracím mechanismem.