Nový designový jazyk Material You v Androidu 14 odhaluje odvážnější a více personalizované barvy do aplikací.

Google Design ukázal nový designový jazyk Material You v Androidu 14, který přináší odvážnější a více personalizované barevné možnosti do aplikací. Tento nový vzhled, nazvaný "Fidelity", se přizpůsobuje základní barvě tapety vybrané v systému Android a bude více personalizovaný pro každého uživatele. Více informací bude odhaleno na konferenci Google

Google Design ukázal nový designový jazyk Material You v Androidu 14, který se uvnitř společnosti nazývá „Fidelity“. Tento nový vzhled přináší odvážnější a živější barvy do aplikací, které se přizpůsobují základní barvě tapety vybrané v systému Android. Server 9to5Google zjistil, že tyto barvy nejsou momentálně k dispozici, ale ukázal tři příklady včetně „horké růžové, sportovní automobilové červené, limetkově zelené a tryskově černé„.

Nové téma Material You se bude více přizpůsobovat preferencím uživatele, protože, jak říká tým Google Design, „Barva je osobní.“ Více informací o Material You a Fidelity by měly být odhaleny na konferenci Google I/O 2023, která se koná 10. května.

Co je to Material You?

Material You je nový designový jazyk v systému Android 14, který přináší odvážnější a více personalizované barevné možnosti.

Jak se nový designový jazyk nazývá uvnitř společnosti Google?

Nový designový jazyk se uvnitř společnosti Google nazývá „Fidelity“.

Kdy budou nové odvážnější barvy k dispozici?

Zatím nejsou nové barvy k dispozici, ale budou součástí nového tématu Material You v Androidu 14.