Nový DLC pro Kingdom: Two Crowns s voláním Olympu

Po dlouhé době relativního klidu se side-scrolling minimalistické RTS Kingdom: Two Crowns dočkalo zbrusu nového DLC, které vás přenese do zcela nové země. Call of Olympus vás zavede z dosud přidaných…

Nový DLC pro Kingdom: Two Crowns s voláním Olympu

Po dlouhé době relativního klidu se side-scrolling minimalistické RTS Kingdom: Two Crowns dočkalo zbrusu nového DLC, které vás přenese do zcela nové země. Call of Olympus vás zavede z dosud přidaných severských a feudálně japonských inspirací do slunných pobřeží hornatých řecky inspirovaných ostrovů.

Kingdom: Two Crowns je minimalistická RTS, kde vašimi jedinými ovládacími prvky jsou vydávání vašich cenných peněz. Vyzvedávejte tuláky do poddaných, obdělávejte své vlastní království a stavte zdi a další obranné stavby, abyste odehnali maniakální Lakomce, kteří hrozí, že vám vezmou korunu i vaše království.

Nové DLC Call of Olympus slibuje napínavé dobrodružství na novém a exotickém místě, které přinese hráčům nové výzvy a možnosti pro rozvoj jejich království. S novými prostředky a nepřáteli se hráči budou muset vyrovnat s novými strategiemi a taktikami.

Pokud jste fanoušky minimalistických RTS her, určitě neváhejte a vyzkoušejte toto nové DLC, které vám nabídne nejen nový herní obsah, ale i nádherně navržené prostředí a poutavý příběh.

Zajímá vás více? Podívejte se na oficiální stránku Kingdom: Two Crowns a zjistěte více informací o tomto fascinujícím DLC Call of Olympus. Buďte připraveni na dobrodružství, které vás zavede do nových a nebezpečných končin!

FAQ:

1. Jaký je cenový bod DLC Call of Olympus?
– Cena tohoto DLC se pohybuje kolem 5-10 dolarů, v závislosti na platformě a regionu.

2. Jak dlouho trvá hraní nového DLC?
– Čas potřebný k dokončení DLC Call of Olympus se může lišit podle hráče, ale průměrně trvá kolem 5-8 hodin.

3. Nabídne DLC Call of Olympus nějaké extra bonusy nebo herní prvky?
– Ano, DLC Call of Olympus přidá nové postavy, budovy a nepřátele, které obohatí váš herní zážitek a přinesou nové strategické možnosti.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/kingdom-two-crowns/call-of-olympus-dlc/