Vypnout reklamy

Nový Google TV box se dostane dříve, než si myslíte

Walmart potvrdil, že jeho dlouho očekávaný **Onn Pro 4K** streamovací box bude tento měsíc konečně dostupný k obecnému prodeji. I když to je skvělá zpráva, je to trochu zmatující, protože produkt…

Nový Google TV box se dostane dříve, než si myslíte

Walmart potvrdil, že jeho dlouho očekávaný **Onn Pro 4K** streamovací box bude tento měsíc konečně dostupný k obecnému prodeji. I když to je skvělá zpráva, je to trochu zmatující, protože produkt už je dostupný na jejich webových stránkách a tisíce kusů už byly prodány, s dalšími stovkami právě v košíku nákupníků.

**Onn Pro 4K** streaming box, který nabízí Google TV, přináší vylepšené funkce a možnosti pro sledování oblíbených pořadů a filmů ve vysokém rozlišení. Díky tomuto zařízení se uživatelé mohou těšit na plynulý a kvalitní zážitek z streamování obsahu.

S ohledem na rostoucí popularitu streamovacích služeb je pochopitelné, proč je **Onn Pro 4K** streaming box tak očekávaným produktem. S možností snadné instalace a širokým spektrem podporovaných aplikací je ideálním doplňkem pro každou domácnost.

Pokud se chystáte pořídit si **Onn Pro 4K** streaming box od Walmartu, zde jsou některé často kladené otázky:

1. Jaké jsou hlavní výhody **Onn Pro 4K** streaming boxu oproti jiným podobným zařízením?
2. Jak dlouho trvá instalace a nastavení **Onn Pro 4K** streaming boxu?
3. Jak dlouho trvá dodání produktu a jaké jsou možnosti platby?

Nabídka **Onn Pro 4K** streaming boxu od Walmartu je skvělou příležitostí pro všechny fanoušky streamování obsahu ve vysokém rozlišení. Nezapomeňte si svůj kousek zajistit co nejdříve!

Zdroj: https://www.androidpolice.com/walmart-onn-pro-box-may-release/