Vypnout reklamy

Očekává se několik mobilních telefonu značky Honor a pravděpodobně Honor 9S bude jeden z těchto modelů. Právě Honor je pod-značkou společnosti Huawei. V portfoliu mají několik zajímavých telefonu a třeba počátkem roku představili Honor View 20.

Minulý měsíc byl Honor 8S a Honor 8A Pro certifikován na EEC. Následně byl certifikován Honor 10i a to čínským kontrolním orgánem TENAA.

Nová žádost o ochrannou známku dokazuje, že společnost má v rukávu další mobilní telefony a tentokrát se jedná o Honor 9S. Již v Argentíně firma Huawei podala žádost na ochrannou známku a to 9. dubna 2019. Poté byla známka zapsaná u EUIPO (úřad pro ochranné známky v EU). Jedná se o třídu 9 (mobilní telefony) a jméno Honor 9S.

Co je zvláštní, tak společnost na území EU nepožádala o ochrannou známku Honor 8S.

Ochranná známka Honor 9S.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.