Vypnout reklamy

Nový LG telefon zvaný jako “křídlo”. Je to pravda?

Vydáno dne: 29.5.2020

Nový zajímavý telefon od společnosti LG se objeví na trhu a to pravděpodobně ve druhé polovině tohoto roku. Jak bude vypadat?


Nový LG telefon se objevil na internetu na fotografiích a vypadá zajímavě. Podle všeho vystupuje pod kódovým označením “WING”, tedy křídlo.

Když se na fotku dívám, tak vypadá celkem zvláštně. Při otevření je ve tvaru písmene T. Duální displej, který se pravděpodobně dokáže otáče, aby se mohl telefon složit.

Displej by měl mít 4 palců. Uvnitř telefonu pak by mohl být čip Snadpragon 7 série s hlavním fotoaparátem 64MPx. Bude zde i malý displej, který bude sloužit zájmena pro notifikace.

LG "Wing"
LG “Wing”

LG je nyní ve fázi, kdy na telefonu pracují a na svět by se mohl podívat ve druhé polovině roku 2020.

LG je známá firma, která ráda riskuje a zkouší nové věci, takže se ani nedivíme, jestli se něco takového na trhu objeví.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
LG Wing na videu
LG "Wing"

LG Wing na videu k dispozici. Máme k dispozici video, kde je ukázka LG Wing a jeho nového funkčního displeje.

LG Wing opět v únicích informací
LG Wing

LG Wing na fotografiích v reálném provedení a nikoliv rendery. Telefon je položen hned vedle Samsung Galaxy Note 20, abyste Přečíst si více

LG Wing bude mít Gimbal Motion kameru
LG Wing

LG Wing telefon bude mít novou Gimbal Motion kameru. Kameru, která velmi pomáhá při stabilizaci obrazu v případě, kdy natáčíte Přečíst si více

LG Wing dorazí 5. října
LG Wing

LG Wing je mobilní telefon, který je trošku zajímavý. Má dva displeje, ale jeden z nich se otáčí. Na trh Přečíst si více

Tágy: