Nový příběh v Genshin Impact 4.2 ohrožuje Fontaine – představuje Primordiální mořskou vodu a nové nepřátele!

HoYoverse odstartoval nový příběhový oblouk ve hře Genshin Impact s vydáním verze 4.0, která představila pátou oblast Teyvatu, Fontaine. Příběh pokračoval ve verzi 4.1 a nyní nejnovější aktualizace, verze 4.2 s…

Nový příběh v Genshin Impact 4.2 ohrožuje Fontaine - představuje Primordiální mořskou vodu a nové nepřátele!

HoYoverse odstartoval nový příběhový oblouk ve hře Genshin Impact s vydáním verze 4.0, která představila pátou oblast Teyvatu, Fontaine. Příběh pokračoval ve verzi 4.1 a nyní nejnovější aktualizace, verze 4.2 s názvem Masquerade of the Guilty, má ještě více na hru připraveno. Lidé z Fontaine čelí bezprecedentní krizi. Navíc se objevují nové podvodní oblasti, do kterých se hráči mohou vydat s novými hrdiny.
Archeologická mise ve verzi 4.2 Genshin Impact ohrožuje celou Fontaine. Pradávná mořská voda, která má sílu rozpouštět všechno na své cestě, je velmi blízko a každý je povolán k pomoci, včetně Fatui Harbingera a Arlechina. Tato nebezpečná přílivová vlna přináší také mocné nepřátele, jako je All-Devouring Narwhal, The Foul a Hydro Tulpa. … [VÍCE]
FAQ:
1. Jaký je nový obsah v aktualizaci 4.2?
Ve verzi 4.2 Genshin Impact hráči navštíví novou oblast Fontaine a budou mít možnost objevit podvodní regiony. Přidávají se také noví hrdinové, kteří budou pomáhat v boji proti hrozbám.
2. Jaká je hlavní hrozba v Archon Questu verze 4.2?
Hlavní hrozbou v Archon Questu verze 4.2 je Pradávná mořská voda, která se blíží k Fontaine a má moc rozpouštět všechno na své cestě. To ohrožuje celou oblast a všechny její obyvatele.
3. Kteří noví nepřátelé se objeví ve verzi 4.2?
Ve verzi 4.2 Genshin Impact hráče čekají noví nepřátelé, jako All-Devouring Narwhal, The Foul a Hydro Tulpa. Budou to mocní protivníci, se kterými hráči budou muset čelit v boji.
4. Jaké postavy se objeví ve verzi 4.2?
Ve verzi 4.2 se přidávají nové postavy, které hráči budou moci zahrnout do svého týmu. Konkrétní jména postav nejsou zatím známa, ale bude jich více a budou mít své unikátní schopnosti.
5. Jaký je cíl Archon Questu ve verzi 4.2?
Cílem Archon Questu ve verzi 4.2 je porazit Pradávnou mořskou vodu a zachránit oblast Fontaine před hrozící krizí. Hráči budou muset spolupracovat s různými postavami a využívat své dovednosti k dosažení tohoto cíle.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/genshin-impact/version-4-2-announcement/