Nový puzzlový titul Meow Mission: Zachraň kočky ve virtuálním i reálném světě

Všichni milují kočky, ale pro všechny ty, kteří žijí v pohodlných domovech, je ještě více těch, kteří uvízli na ulicích. Co kdyby existovala hra, která by přitáhla pozornost k těmto ztraceným…

Nový puzzlový titul Meow Mission: Zachraň kočky ve virtuálním i reálném světě

Všichni milují kočky, ale pro všechny ty, kteří žijí v pohodlných domovech, je ještě více těch, kteří uvízli na ulicích. Co kdyby existovala hra, která by přitáhla pozornost k těmto ztraceným mazlíčkům? No, to je právě cílem nového titulu od korejského vývojáře Accelix. Meow Mission byla právě oznámena na konferenci PlayX4 v Koreji a jedná se o opravdu skvělou hru.

Meow Mission vás nechá řešit puzzlové hádanky ve stylu sokoban, kdy musíte pohybovat objekty, abyste prošli určitou cestou a zachránili tak opuštěné kočky. Poté můžete každou odemčenou kočku pečovat ve vaší domovské základně a odhalovat příběhy za nimi. A pro další skvělý prvek je každá kočka inspirovaná skutečnými záchranami ze společnosti Nabiya Saranghae, útulku pro kočky v Soulu, Koreji.

Jak se hraje Meow Mission? Co mohu udělat pro bezdomovce? Jak mohu pomoci reálným kočkám z útulku?

FAQ:
1. Jak se hraje Meow Mission?
Hra se hraje pomocí řešení puzzlových hádanek ve stylu sokoban, kde musíte pohybovat objekty a najít cestu ven s cílem zachránit opuštěné kočky.

2. Co mohu udělat pro bezdomovce?
Hraním Meow Mission se můžete zapojit do osvěty o problematice bezdomovců a zvířat na ulicích. Můžete také podpořit organizace a útulky, které se starají o tato zvířata.

3. Jak mohu pomoci reálným kočkám z útulku?
Pro pomoci reálným kočkám můžete přispět finančním darem nebo se stát dobrovolníkem v útulku. Můžete také adoptovat kočku z útulku a poskytnout jí nový domov a lásku.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/meow-mission/announced/