Nový RPG Boomerang: Pozor, kámo! Přihlás se předregistruj se teď.

Developerská společnost Super Planet se chystá vydat nejnovější hru ze série Dude, následující po úspěšném titulu Missile Dude RPG s novým twistem. Boomerang RPG: Pozor, Dude! vidí hlavní maskotovou postavu opět…

Nový RPG Boomerang: Pozor, kámo! Přihlás se předregistruj se teď.

Developerská společnost Super Planet se chystá vydat nejnovější hru ze série Dude, následující po úspěšném titulu Missile Dude RPG s novým twistem. Boomerang RPG: Pozor, Dude! vidí hlavní maskotovou postavu opět na scéně, tentokrát vyzbrojenou bumerangem namísto raket.

A právě nyní začíná předregistrace, s očekávaným vydáním pravděpodobně někdy později letos. Ale co to je vlastně ten ‚Dude‘ a o čem vlastně Boomerang RPG je? …

Dude je ikonická postava série her Dude, která se stala populární mezi hráči po celém světě. Dude je charakteristický svým jedinečným stylem a vždy má na sobě červený plášť. Býval vyzbrojen raketou, ale v této nové hře se objevuje s bumerangem, kterým dokáže zasáhnout své nepřátele.

Boomerang RPG je akční RPG hra, ve které hráči přebírají kontrolu nad Dudem a jeho boomerangem. Hráči budou prozkoumávat rozmanité lokace, plnit mise a bojovat proti nejrůznějším nepřátelům. Hra nabízí různé typy boomerangů, které lze vylepšovat a přizpůsobovat postavě. Kromě toho hráči budou mít možnost rozvíjet dovednosti svého Duda a odemknout nové schopnosti.

Boomerang RPG nabízí také několik režimů hraní, včetně příběhového režimu, arénového režimu a kooperativního režimu. Hráči se mohou spojit s dalšími hráči a společně si užívat bohatý herní zážitek.

Pokud jste fanoušci série Dude nebo jste zvědaví na novou akční RPG hru, pak byste si neměli nechat ujít Boomerang RPG: Pozor, Dude! Předregistrace je již spuštěna a brzy se můžeme těšit na vydání této očekávané hry.

FAQ:
1. Jaký je hlavní rozdíl mezi Boomerang RPG a předchozím titulem Missile Dude RPG?
Hlavním rozdílem je výzbroj hlavní postavy Dude, která se změnila z rakety na bumerang. Boomerang RPG nabízí nový herní styl a další možnosti pro bojování proti nepřátelům.

2. Jaké režimy hraní Boomerang RPG nabízí?
Hra nabízí příběhový režim, arénový režim a kooperativní režim, ve kterém se hráči mohou spojit s dalšími hráči.

3. Jaké jsou možnosti vylepšení boomerangů v Boomerang RPG?
Hráči mají možnost vylepšovat a přizpůsobovat boomerangy své postavě. Lze odemknout nové typy boomerangů a zdokonalovat jejich sílu a schopnosti.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/boomerang-rpg-watch-out-dude/to-open-for-pre-pregistration/