Nový smartphone Nothing Phone 3 připravuje kontroverzní ohlášení.

Společnost Nothing se stále snaží prosadit na trhu s Androidem a jejich první dva smartphony zanechaly výrazný dojem. Nothing Phone 1 byl solidní střední třídou telefonem, který se snažil proniknout do...
Nový smartphone Nothing Phone 3 připravuje kontroverzní ohlášení.

Společnost Nothing se stále snaží prosadit na trhu s Androidem a jejich první dva smartphony zanechaly výrazný dojem. Nothing Phone 1 byl solidní střední třídou telefonem, který se snažil proniknout do průmyslu. Jeho nástupce, vhodně pojmenovaný Nothing Phone 2, se dokázal vylepšit téměř ve všech ohledech a konečně se dostal i do Severní Ameriky. I když jsme ještě několik měsíců daleko od potenciálního uvedení na trh Nothing Phone 3, společnost se nezastavuje a přichází s oznámením, které je stejně vzrušující jako kontroverzní.

Nothing právě oznámilo svůj plán na vydání prvních sluchátek nazvaných Nothing ear (1). Tato sluchátka mají velký potenciál stát se vážnou konkurencí pro již známé značky jako jsou Apple AirPods nebo Samsung Galaxy Buds. Navíc, společnost Nothing slibuje nejen skvělý zvuk a designově promyšlené provedení, ale také dostupnou cenu.

Pokud jde o specifikace sluchátek Nothing ear (1), podrobnosti jsou zatím stále chmurné. Ale zveřejněné obrázky naznačují, že sluchátka budou mít diskrétní design a bílou barvu. Vzhledem k tomu, že Nothing bylo založeno bývalým spoluzakladatelem OnePlus Carlem Peiem, můžeme očekávat také prvotřídní kvalitu a inovativní funkce.

Společnost Nothing si je vědoma, že bude mít velkou konkurenci na trhu sluchátek, ale věří, že jejich kombinace skvělého designu, kvality zvuku a dostupné ceny přiláká mnoho zákazníků. Protože Nothing ear (1) je prvním produktem této společnosti, je přirozené, že budou někteří zákazníci skeptičtí. Nicméně, společnost Nothing je připravena podpořit své zákazníky a zodpovědět jejich nejčastější otázky.

FAQ:

1. Kdy budou sluchátka Nothing ear (1) uvedena na trh?

Společnost Nothing zatím nezveřejnila přesné datum vydání, ale sluchátka by měla být dostupná v průběhu letošního roku.

2. Jaká je očekávaná cena sluchátek Nothing ear (1)?

Společnost Nothing slibuje dostupnou cenu svých sluchátek, ale přesná částka zatím nebyla oznámena.

3. Budou sluchátka Nothing ear (1) kompatibilní s Androidem i iOS?

Ano, Nothing ear (1) by měla být kompatibilní s oběma operačními systémy.

4. Jaká je odolnost sluchátek Nothing ear (1) vůči vodě nebo potu?

Podrobné informace o odolnosti sluchátek zatím nejsou k dispozici, ale očekává se, že budou vyhovovat běžným standardům odolnosti.

Článek se skládá ze dvou nadpisů:

1. Nothing představuje sluchátka Nothing ear (1) – konkurence pro Apple AirPods a Samsung Galaxy Buds

2. FAQ – odpovědi na nejběžnější otázky o sluchátkách Nothing ear (

Zdroj: https://www.androidpolice.com/nothings-new-chat-app-brings-imessage-to-android/