Nový svět Tower of God přináší nového spoluhráče a událost The Murder on the Express Train

Netmarble se chystá na úvod nový obsah do svého populárního hry Tower of God: New World. Nová postava, ohromující zabiják **Ha Jinsung**, bude brzy představena hráčům. Tento bývalý instruktor bojových umění…

Nový svět Tower of God přináší nového spoluhráče a událost The Murder on the Express Train

Netmarble se chystá na úvod nový obsah do svého populárního hry Tower of God: New World. Nová postava, ohromující zabiják **Ha Jinsung**, bude brzy představena hráčům. Tento bývalý instruktor bojových umění pro Karaku a **Jue Viole Grace** se rozhodl obrátit **z�áda své rodině** a zaměřit se na své vlastní cíle.

Tuto lstivou postavu budete moci potkat až předtím, než ji přijmete do svého týmu, v rámci nové události **Vražda na expresním vlaku**. Tato událost přináší napínavou detektivní zápletku, kdy se **Ha Jinsung** a jeho spoluhráč **Ha Yura** spojí, aby vyřešili vraždu v pohybu na vlaku, inspirovanou díly Agathy Christie.

Pro více informací si můžete přečíst celý článek na stránkách Pocket Gamer [ZDE](https://www.pocketgamer.com/tower-of-god-new-world/murder-on-the-express-train-event/).

FAQ:
1. Kdo je Ha Jinsung a jaká je jeho role v Tower of God: New World?
2. Jaké události můžeme očekávat v novém eventu Murder on the Express Train?
3. Jak se můžeme dostat ke spolupráci s novou postavou Ha Jinsungem?

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/tower-of-god-new-world/murder-on-the-express-train-event/