Vypnout reklamy

Nový telefon HTC Desire 20+ odhalen

Vydáno dne: 21.10.2020

Nový mobilní telefon od firmy HTC je již představen. HTC Desire 20+ je k dispozici od zítřka v prodeji, bohužel prozatím jen na domácím trhu a nikoliv v ČR.

HTC stále pracuje na telefonech a nyní HTC představuje Desire 20+. Má se jednat o telefon s čipem Snapdragon 720G, který má na zadní straně čtyři kamery a displej v HD+ rozlišení.

Baterie v novém telefonu je 5000mAh, takže vydrží dlouho. Displej je o velikosti 6.5 palců se 16MPx selfie kamerou o rozlišení 720x1600px. Na zadní straně pak vidíme snímač otisků prstů.

Co se týče zadních fotoaparátu, tak je tady 48MPx hlavní senzor, 5MPx širokoúhlý a dva senzory s 5MPx pro hloubkové snímání a 2MPx pro makro snímání.

Telefon má 6GB RAM,128GB interní úložiště, místo na jack 3.5mm a software Android 10.

Cena telefonu se pohybuje od 295$ a zítra by se měl telefon objevit na trhu. Nicméně o mezinárodním trhu není prozatím řeč.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Samsung se vrací do hry s mobilními telefony
Samsung statistiky

Samsung se opět dostává zpátky a zvyšuje svůj podíl na trhu s mobilními telefony. Pravděpodobně ubírá firmě Huawei, protože té Přečíst si více

Redmi Watch oznámen
Xiaomi s duální vyskakovací kamerou

Xiaomi Redmi Watch byly představeny. Jsou to první hodinky od této společnosti, které nabízejí klasický čtvercový displej. Zároveň se nabízejí Přečíst si více

Samsung možná vydá telefon Galaxy S21 v lednu
Samsung ISOCELL Vizion

Samsung Galaxy S21 dorazí pravděpodobně v lednu 2021. Není to však jisté, ale i největší dodavatel Samsungu začal vyrábět součástky Přečíst si více

Sony Xperia 5 II na videu zcela rozdělaný
Sony Xperia 5 II

Nový telefon Sony Xperia 5 II je k dispozici na videu, kde je také zcela rozebrán. Pojďme se podívat na Přečíst si více