Vypnout reklamy

Konečně jsme získali informaci o telefonu, který nám chyběl. Jedná se o levný telefon Mate 20 série. Mate 20 Lite dorazí ve dvou variantách. K dispozici máme díky TENAA nové informace o designu a specifikacích. Zadní část telefonu je identická s Mate 10 Lite. Vidíme tady na zadní straně snímač otisků prstů i duální fotoaparát. Co se týče […]

2.8.2018

Nový telefon Huawei Mate 20 Lite se poodhalil

Konečně jsme získali informaci o telefonu, který nám chyběl. Jedná se o levný telefon Mate 20 série. Mate 20 Lite dorazí ve dvou variantách. K dispozici máme díky TENAA nové informace o designu a specifikacích.

Zadní část telefonu je identická s Mate 10 Lite. Vidíme tady na zadní straně snímač otisků prstů i duální fotoaparát. Co se týče úplných specifikacích, tak stále moc nevíme. Jedná se o model SNE-AL00. A dorazí pravděpodobně s novým čipem Kirin 710.

Huawei Mate 20 Lite

Huawei Mate 20 Lite

Huawei Mate 20 Lite

Huawei Mate 20 Lite

Mate 20 Lite

Mate 20 Lite

Mate 20 Lite

Mate 20 Lite

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)