Nový trailer a čas globálního spuštění hry Wuthering Waves

Nová hra od Kuro Games s názvem Wuthering Waves se chystá vydat 22. května v 07:00 (PT) s možností předinstalace od 21. května v 03:00 (PT). Tento časový rámec vám poskytuje…

Nový trailer a čas globálního spuštění hry Wuthering Waves

Nová hra od Kuro Games s názvem Wuthering Waves se chystá vydat 22. května v 07:00 (PT) s možností předinstalace od 21. května v 03:00 (PT). Tento časový rámec vám poskytuje omezenou šanci k předregistraci a pokud si nejste jistí, zda je Wuthering Waves pro vás to pravé, Kuro vydal exkluzivní nový trailer, který ukazuje, co můžete očekávat, a také živý stream, ve kterém se dozvíte o mnoha odměnách za předregistraci.

Hra se prezentuje jako konkurent v rychle se rozvíjejícím žánru gacha her s bohatým příběhem. V ​​Wuthering Waves se dostanete do role obyčejného hrdiny jménem Rover a budete tvořit tým s různorodými Resonátory. Děj hry se odehrává v postapokalyptické budoucnosti, kde prozkoumáte svět, ve kterém se lidstvo teprve začíná znovu budovat a musí čelit hrozbám jak ze strany monstrů, tak ztracených technologií.

Pokud vás tento nový titul zaujal, neváhejte se předregistrovat a získejte tak řadu užitečných odměn. Hra slibuje zážitek plný akce, dobrodružství a napínavého příběhu. Wuthering Waves je připraven si získat své místo na mobilním trhu a nabídnout hráčům nezapomenutelné herní zážitky.

FAQ:
1. Jak se předregistrovat na hru Wuthering Waves?
Na oficiálním webu Wuthering Waves klikněte na tlačítko „Předregistrace“ a postupujte podle pokynů.

2. Jaké odměny mohu získat za předregistraci?
Za předregistraci můžete získat různé bonusy jako například speciální kostýmy pro postavy, in-game měnu nebo exkluzivní herní položky.

3. Jak se mohu dozvědět více informací o hře Wuthering Waves?
Sledujte oficiální sociální média Wuthering Waves a sledujte živé streamy od vývojářů, kde budou odhalovány nové informace o hře.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/wuthering-waves/global-launch-and-pre-install-time/