Vypnout reklamy

Nový trailer odhaluje značky v Construction Simulator 4

Společnost astragon zveřejnila nové informace o Construction Simulator 4, ve kterých nám představuje různé značky, které se objeví v nadcházejícím simulátoru stavebnictví. Hra bude dostupná 28. května na zařízeních s iOS,…

Nový trailer odhaluje značky v Construction Simulator 4

Společnost astragon zveřejnila nové informace o Construction Simulator 4, ve kterých nám představuje různé značky, které se objeví v nadcházejícím simulátoru stavebnictví. Hra bude dostupná 28. května na zařízeních s iOS, Androidem a také na Nintendo Switch. Nový simulační titul vám umožní ovládat více než 80 typů strojů od více než 20 výrobců – a nyní můžete být informováni o těchto značkách díky speciálnímu traileru.

Ve hře Construction Simulator 4 se můžete těšit na manipulaci s rozmanitým vozovým parkem buldozerů, jeřábů, válců, nakladačů, bagrů a dalších se značkami jako Caterpillar, Case, Bell, Bobcat, Kenworth, Mack Trucks a Liebherr. K dispozici budou také licencovaní partneři jako ATLAS, CIFA, DAF, Palfinger, Scania a Wacker Neuson a další, jak můžete vidět v následujícím traileru.

FAQ:
1. Jakými platformami bude Construction Simulator 4 dostupný?
Hra bude dostupná na zařízeních s iOS, Androidem a na Nintendo Switch.

2. Kolik různých značek strojů můžeme očekávat ve hře?
Ve hře budou k dispozici stroje od více než 20 výrobců.

3. Kdy bude hra vydána?
Construction Simulator 4 vyjde 28. května na výše zmíněných platformách.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/construction-simulator-4/brands-revealed-available-to-pre-order/